Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pastatomas užrašas

Kaina / vnt: 35 €

Užrašas su jaunųjų šeimos pavarde gali būti panaudotas tiek vestuvių fotosesijoje, tiek papuošti saldžiam stalui, na o vėliau likti mielu prisiminimu, papuošiančiu naujos šeimos namus. Kiekvienas užrašas kuriamas individualiai, kad gražiausiai derėtų būtent jūsų vardų raidės. Pateiksime kelis dizaino variantus, kad galėtumėte išsirinkti jums labiausiai patinkantį.

Užrašo ilgis iki 50 cm, aukštis apie 30 cm. Užrašas ypač gerai tinka turint ilgesnę šeimos pavardę ;).

Norėdami užsakyti šį pastatomą užrašą pastabose parašykite jaunųjų pavardę ir vardų inicialus, galite parašyti ir šventės datą. Kaina nurodyta nenudažyto gaminio. Dažymas papildomai kainuoja 5-10 eur priklausomai nuo spalvos ir dažymo būdo.

Idėja: šventės metu galite duoti svečiams surašyti palinkėjimus ar parašyti savo vardus dekoracijos blogojoje pusėje (tam puikiai tiks paprasčiausias tušinukas). 

Kiti pastatomų žodžių variantai: didelis žodis su stoveliu, pastatomas žodis be inicialų, pakabinami inicialai.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 50 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )