Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Skaičiai - dekoratyvūs staliukų numeriai

Skaičiai - dekoratyvūs staliukų numeriai

Kaina / vnt: 3.5 €

Išbaigtam šventės dekorui ir ypatingai nuotaikai sukurti svarbi kiekviena smulkmena. Na, o kad svečiai lengvai rastų kiekvienam numatytą vietą, pravers tvarkingas staliukų sunumeravimas. Mediniai dekoratyvūs staliukų numeriai net 16 cm aukščio. Tokio dizaino skaičius galima lengvai papildomai dekoruoti gėlėmis ar kt. dekoracijomis.

Kartu su stalo numeriukais rekomenduojame derinti medines vardų korteles bei svečių susodinimo planą. Jei ieškote originalaus sprendimo, kaip pažymėti šventės staliukus, susisiekite su mumis. Stalus galima žymėti ne tik skaičiais, bet ir aplankytų šalių, mėgstamiausių miestų ar kitais jauniesiems svarbiais pavadinimais ar simboliais. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 16 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )