Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Stalo kortelės su magnetukais

Kaina / vnt: 1 €

Rezervuokite vardukų gaminimą net jei dar neturite viso svečių sąrašo. Susisiekite (facebook žinuteinstagram žinute. tel. 864329450, el. paštu [email protected]).

Medinės svečio kortelės:

  • turime platų gražių šriftų pasirinkimą.
  • vardo kortelės išmatavimai priklauso nuo pasirinkto šrifto. Medinio vardo didžiosios raidės aukštis apie 4-5 cm. Galima daryti stalo korteles iš dviejų žodžių, kurie būtų apjungiami.
  • užsakant daugiau nei 25 vnt. pakuojame į puošnias medines dėžutes su graviruota šventės data, kuri puikiai tiks vokams susidėti šventės metu ar vėliau kitokioms smulkmenoms.
  • vardai pakankamai tvirti, nes gaminame iš storesnės medžio plokštės ir yra optimalaus dydžio, kad svečiai saugiai parsivežtų namo.
  • Magnetukai labai mažiukai, bet ypač stiprūs, tikri, ne karpomi, todėl lengvai išlaiko net A4 formato lapą prie šaldytuvo ir, svarbiausia, visai nesimato iš gerosios pusės.

PASTABA: Vardo korteles galima padengti dažais. Padengimo dažais kaina nuo 5 Eur (priklausomai nuo vardų skaičiaus, t.y iki 20 vardų kaina 5 Eur, 20- 39 vardai - 6 Eur,  40-59 vardai 7 Eur ir t.t.). Galime dažyti paprastais matiniais arba metalizuotais (auksiniais, sidabriniais) dažais. Dažome rankomis tik paviršių, nepurškiame. Dėl spalvų teiraukitės pastabose.

Kiti variantai svečio sėdėjimo vietai pažymėti: ypač blizgūs vardaiažūriniai graviruoti vardaivardas rėmelyjegraviruoti segtukaivardas ant plokštelės.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus bei svečių susodinimo planą. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam staluitorto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 5 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )