Parduotuve Planuok Pati

Stalo kortelės su magnetukais

Kaina / vnt: 0.9 €

Būtent smulkmenos sukuria ypatingą šventės nuotaiką. Asmeninis dėmesys, parodytas brangiausiems žmonėms, kartu susirinkusiems pasidžiaugti Jūsų meilės diena... Mažytė dovanėlė, kad to jaukaus, nuoširdaus bendrumo dalelytę kiekvienas parsineštų į savo namus... Ir kad ji primintų tai, kas gyvenime svarbiausia - MEILĘ...

Medinės svečio kortelės:

  • turime platų gražių šriftų pasirinkimą.
  • vardo kortelės išmatavimai priklauso nuo pasirinkto šrifto. Medinio vardo didžiosios raidės aukštis apie 4-5 cm. Galima daryti stalo korteles iš dviejų žodžių, kurie būtų apjungiami.
  • užsakant daugiau nei 25 vnt. pakuojame į puošnias medines dėžutes su graviruota šventės data, kuri puikiai tiks vokams susidėti šventės metu ar vėliau kitokioms smulkmenoms.
  • vardai pakankamai tvirti, nes gaminame iš storesnės medžio plokštės ir yra optimalaus dydžio, kad svečiai saugiai parsivežtų namo.
  • Magnetukai labai mažiukai, bet ypač stiprūs, tikri, ne karpomi, todėl lengvai išlaiko net A4 formato lapą prie šaldytuvo ir, svarbiausia, visai nesimato iš gerosios pusės.

PASTABA: Vardo korteles galima padengti dažais. Padengimo dažais kaina nuo 5 Eur (priklausomai nuo vardų skaičiaus, t.y iki 20 vardų kaina 5 Eur, 20- 39 vardai - 6 Eur,  40-59 vardai 7 Eur ir t.t.).  Galime dažyti paprastais matiniais, perlamutriniais arba metalizuotais dažais.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus bei svečių susodinimo planą. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam staluitorto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 5 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )