Parduotuve

Stalo kortelės su magnetukais

Kaina / vnt: 0.9 €

Iš medienos plokštės išpjautos vardo kortelės su magnetukais papuoš Jūsų šventę. Tokia stalo kortelė gali tapti ir gražia dovana svečiams.

Svečio kortelės išmatavimai priklauso nuo pasirinkto šrifto. Medinio vardo didžiosios raidės aukštis apie 4-5 cm. Galima daryti stalo korteles iš dviejų žodžių, kurie būtų apjungiami. Norėdami užsakyti korteles svečiams, susisiekite su mumis ir Jums atsiųsime rekomenduojamų šriftų pavyzdžius, iš kurių išsirinksite gražiausią.

Atkreipiam dėmesį, kad užsakant daugiau nei 25 vnt. vardo kortelių pakuojame į puošnias medines dėžutes su graviruota vestuvių data ir jaunųjų vardais, kuri puikiai tiks vokams susidėti šventės metu ar vėliau kitokioms smulkmenoms.

PASTABA: Padengimas dažais nuo 5 Eur (priklausomai nuo vardų skaičiaus, t.y iki 20 vardų kaina 5 Eur, 20- 39 vardai - 6 Eur,  40-59 vardai 7 Eur ir t.t.). 

Galime dažyti paprastais matiniais, perlamutriniais arba metalizuotais dažais.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam stalui, torto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 5 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )