Parduotuve Planuok Pati

Tėvų žodžiai pasitinkant jaunuosius su duona ir druska

Tėvų žodžiai pasitinkant jaunuosius su duona ir druska


Viena iš gražiausių vestuvinių tradicijų, kai tėveliai sutinka savo vaikus, sukūrusius naują šeimą, vaišindami juos duona, druska ir vandeniu. Nors paprastai liudininkai ar vedantysis pristato šią scenarijaus dalį specialiais žodžiais, bet gražu ir kai tėveliai taria palinkėjimus savo vaikams. Šiuos, ypatingus žodžius, taip pat rekomenduojame išgraviruoti ant medinio padėklo, su kuriuo pasitiksite jaunuosius. Tegu šį padėklą jūsų vaikai naudos kasdien ir prisimins gražiausias vestuvių akimirkas. Mūsų gaminamus padėklus galite užsakyti tel. +37064329450, facebook žinute arba parašius į [email protected]. Išgraviruosime jūsų pasirinktus žodžius bei paveiksliuką.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jei norėsite pasakyti gražius žodžius vaikams ir įteikiant šeimos židinį, jų pavyzdžių rasite čia.

Dažnai tėveliai vaikams nori įteikti ir piniginę dovaną. Ją galite įteikti kartu su vestuvių dienos metrikais arba įdėtą į skrynutę su spynute. Dar viena graži simbolinė dovana jauniesiems, kuria kartais pasirūpina tėveliai arba liudininkai - vestuvių palinkėjimų albumas, juos galite apžiūrėti paspaudę čia.

I variantas

Mieli vaikai, mes pasitinkame Jus su duona ir druska. Būkite visada paprasti ir teisingi, taupūs ir santūrūs, o kartu ir dosnūs, kaip duonelė. Tegul visada būna sugrįžimas prie tėvų stalo juodos duonos paragauti. Tegul visada Jūsų kelyje būna daug gyvenimiškos druskos tyrumo, švarumo. Priimkit šią duoną ir druską iš tėvų rankų ir išsaugokite jos kvapą ir šilumą. Mylėkite gyvenimą, kaip žemė myli duoną, kaip obelys myli pavasarį, kaip tėvai myli Jus. Išgerkite gurkšnį vandens, te nuplauna jis kelionės dulkes, atgaivina Jūsų širdis ir pripildo jas tyrumo bei skaidrumo.

II variantas

Brangūs vaikai, mes, tėvai, iš visos širdies linkime, kad jūsų šeimos lauktų giedra ir laiminga ateitis, kad namuose visados rusentų jauki židinio ugnelė, krykštautų mūsų vaikaičiai, kad gyvenimo saulės netemdytų nė menkiausias debesėlis. Laužkite tad abu duonos, dažykite ją į druską ir užgerkite vandeniu - didžiausiais turtais, be kurių skurdus būtų net ir karaliaus stalas.

III variantas

Brangūs vaikai, didžiausia laimė tėvams su duona ir druska pasitikti Dievo palaiminimą gavusius savo vaikus. Perlaužkite šią duonos riekę, pasidalykite ir žinokite:
Kaip duonos riekę laužiate perpus,
Taip teks pasidalyt džiaugsmu ir laime,
Pečius suglaudus teks atremt vargus,
Kurie užklumpa lyg naktis savaime…
Bet kol vienu ritmu dvi širdys plaks,
Išsaugot meilę jums jėgų pakaks!

IV variantas

Brangiausi vaikai, sutinkame Jus kaip naują šeimą su duona, druska ir vandeniu. Tai trys simboliai, tokie paprasti, kasdieniai, besantys ir ant varguolių, ir ant turčių stalo. Be jų gyvenimas neįmanomas, be jų nėra gyvybės. Santuokos duona – kasdienė pagalba vienas kitam, druska – galvojimas apie kito norus pirmiau nei savuosius, vanduo – pagarba partneriui. Tegu Jūsų gyvenime jų niekada nepritrūksta. Tada santuoka bus tvirta it deimantas, kurį gyvenimo išbandymai nugludins, kad dar labiau spindėtų. Vaišinkitės.

V variantas

Eikite visą gyvenimą viena kryptimi,
juskite vienas kito širdies plakimą,
meilę ir ranką, esančią šalia jūsų.
Gyvenkite taip, kad sunkią gyvenimo valandą
galėtumėte pasakyti vienas kitam:
Ačiū, kad tu buvai šalia!!!

VI variantas

Brangūs vaikai, didžiausia laimė su duona ir druska pasitikti savo vaikus ir iš visos širdies palinkėti, kad jūsų šeimos lauktų giedra ir laiminga ateitis, kad namuose visados rusentų jauki židinio ugnelė, krykštautų mūsų vaikaičiai, kad gyvenimo saulės netemdytų nė menkiausias debesėlis. Laužkite tad abu duonos, dažykite ją į druską ir užgerkite vandeniu - didžiausiais turtais, be kurių skurdus būtų net ir karaliaus stalas.

VII variantas

Brangūs vaikai, didžiausia laimė tėvams su duona ir druska pasitikti santuokos įžadus davusius savo vaikus. Perlaužkite šią duonos riekę, pasidalykite ir žinokite: Kaip duonos riekę laužiate perpus, Taip teks pasidalyt džiaugsmu ir laime. Pečius suglaudus teks atremt vargus, Kurie užklumpa lyg naktis savaime... Bet kol vienu ritmu dvi širdys plaks, Išsaugot meilę jums jėgų pakaks!

VIII variantas

Brangūs vaikai, kad niekada
ant Jūsų bendro stalo
netrūktų duonos, druskos ir vandens.

Užsakyti graviruotą medinį padėklą jaunųjų sutikimui galite ir facebook žinute Planuokpati, instagram žinute. tel. 864329450, el. paštu [email protected].

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >