Parduotuve Planuok Pati

Tėvų žodžiai pasitinkant jaunuosius su duona ir druska

I variantas

Mieli vaikai, mes pasitinkame Jus su duona ir druska. Būkite visada paprasti ir teisingi, taupūs ir santūrūs, o kartu ir dosnūs, kaip duonelė. Tegul visada būna sugrįžimas prie tėvų stalo juodos duonos paragauti. Tegul visada Jūsų kelyje būna daug gyvenimiškos druskos tyrumo, švarumo. Priimkit šią duoną ir druską iš tėvų rankų ir išsaugokite jos kvapą ir šilumą. Mylėkite gyvenimą, kaip žemė myli duoną, kaip obelys myli pavasarį, kaip tėvai myli Jus. Išgerkite gurkšnį vandens, te nuplauna jis kelionės dulkes, atgaivina Jūsų širdis ir pripildo jas tyrumo bei skaidrumo.

II variantas

Brangūs vaikai, mes, tėvai, iš visos širdies linkime, kad jūsų šeimos lauktų giedra ir laiminga ateitis, kad namuose visados rusentų jauki židinio ugnelė, krykštautų mūsų vaikaičiai, kad gyvenimo saulės netemdytų nė menkiausias debesėlis. Laužkite tad abu duonos, dažykite ją į druską ir užgerkite vandeniu - didžiausiais turtais, be kurių skurdus būtų net ir karaliaus stalas.

III variantas

Brangūs vaikai, didžiausia laimė tėvams su duona ir druska pasitikti Dievo palaiminimą gavusius savo vaikus. Perlaužkite šią duonos riekę, pasidalykite ir žinokite:
Kaip duonos riekę laužiate perpus,
Taip teks pasidalyt džiaugsmu ir laime,
Pečius suglaudus teks atremt vargus,
Kurie užklumpa lyg naktis savaime…
Bet kol vienu ritmu dvi širdys plaks,
Išsaugot meilę jums jėgų pakaks!

IV variantas

Brangiausi vaikai, sutinkame Jus kaip naują šeimą su duona, druska ir vandeniu. Tai trys simboliai, tokie paprasti, kasdieniai, besantys ir ant varguolių, ir ant turčių stalo. Be jų gyvenimas neįmanomas, be jų nėra gyvybės. Santuokos duona – kasdienė pagalba vienas kitam, druska – galvojimas apie kito norus pirmiau nei savuosius, vanduo – pagarba partneriui. Tegu Jūsų gyvenime jų niekada nepritrūksta. Tada santuoka bus tvirta it deimantas, kurį gyvenimo išbandymai nugludins, kad dar labiau spindėtų. Vaišinkitės.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >