Parduotuve Planuok Pati

Vestuvinės palinkėjimų knygos

SVARBU - daugiau palinkėjimų knygų dizainų variantų ir spalvų matysite atidarius detalų albumo aprašymą.

Dažnai jaunieji suka galvą, ką veikti svečiams atvykus į šventės vietą ir laukiant jaunųjų. Sprendimas - palikti pildyti svečių palinkėjimų knygą! Kodėl tradicinis palinkėjimų albumas niekada neišeis iš mados:

  • jį patogu saugoti bei ypač paprasta bet kada pasižiūrėti tiesiog atsiverčiant (ko nepadarysite su audio ar video knygos įrašais, nes jų peržiūrai reikia įrangos);
  • pasirinkite asmeniškai jums sudarytas anketas su linksmais bei jums aktualiais klausimais. Bus įdomu paskaityti, kokius vardus svečiai siūlė vaikučiui, ką rekomendavo pirmoms metinėms atšvęsti ir kt.
  • įtraukite į palinkėjimų knygą vestuvėms specialią spaudą, pvz. anketą po pirmų ar po dešimties santuokos metų. Atsakymus surašysite dabar, o perskaitysite metinių proga. Bus įdomu palyginti, kas išsipildė, kas pasikeitė.
  • vestuvinės palinkėjimų knygos anektos gali būti su vieta momentinei nuotraukai ar piešinukui, tad svečiai smagiai leis laiką ne tik surašydami atsakymus, bet ir fotografuodamiesi ar piešdami.

Sužinokite, kaip kuriamos planuokpati palinkėjimų knygos. Taip pat paskaitykite, kaip tinkamai įrengti vestuvių svečių palinkėjimų kampelį.