Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Instrukcija palinkėjimų knygai Nusifotografuok

Instrukcija palinkėjimų knygai Nusifotografuok

Kaina / vnt: 7 €

Šiandien atrodai NUOSTABIAI!

Nusišypsok, nusifotografuok, įklijuok nuotrauką į knygą, parašyk mums patį nuoširdžiausią palinkėjimą ir pasirašyk!

Estetiškam palinkėjimų knygos kampeliui sukurti šalia albumo bei derančio graviruoto tušinuko pastatykite ir palinkėjimus kviečiančią rašyti instrukciją. Komplektuką sudaro ant A4 formato storesnio lapo atspausdinta informacija bei stovelis, tad instrukciją tereiks įkurdinti ant stalelio.

Mūsų gaminamas palinkėjimų knygas galite pasižiūrėti šiame skyrelyje.

Kartu su palinkėjimų knygos instrukcija galite įsigyti ir medalį - magnetuką "Palinkėjimų priežiūros inspektoriaus" nominacijai, kurį galėsite įteikti šventės metu paskirdami atsakingą asmenį, kad primintų svečiams užpildyti palinkėjimų lapus. Tokios nominacijos įteikimas bus ir smagi šventės detalė, ir svečiui mielas prisiminimas, nes medalį ištraukus raištelį galės kaip magnetuką priklijuoti ant bet kurio metalinio paviršiaus.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )