Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vestuvių palinkėjimų knyga Žydinti širdis

Vestuvių palinkėjimų knyga Žydinti širdis

Kaina / vnt: 40 €

Knyga iš Eksperimentų kampelio, kur pirmą šio dizaino knygą galima įsigyti už kur kas mažesnę kainą.

Meilė nėra tobula. Tai ne pasaka ir ne romanas, ir ji ne visada būna lengva. Meilė kartais būna kliūčių įveikimas, susigrūmimas su iššūkiais, kovojimas, kad būtume kartu, laikytumėmės susikibę ir kad ir kaip sunku, nepaleistume vienas kito rankos. Tai trumpas žodis, kelios raidės, kurias lengva parašyti, bet ją sunku įvardinti, ir neįmanoma gyventi be jos. Meilė tai darbas, bet svarbiausia, meilė – tai supratimas, kad kiekviena valanda, minutė, kiekviena sekundė buvo to verta. Nes jūs ją kūrėte kartu. 

Vestuvių palinkėjimų knyga, kurioje tvirtas medis sujungtas su švelniu aksomu (vestuvių palinkėjimų knygos video galite pasižiūrėti planuokpati youtube kanale):

 • tinkama klijuoti nuotraukoms, nes lapai stori.
 • knygą bet kada galėsite papildyti naujais lapais (lengva įsegti atidarius susegimo žiedus, lapo formatas standartinis A4, skylutės standartinėse vietose).
 • anketas galite išsegti ir jas svečiai pildys kaip korteles, tad nebus "spūsties" pildant knygą.
 • Palinkėjimų knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę, į kurią kartu tilps bei bus patogiai saugomi ir palinkėjimų atvirukai.
 • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa (turime platų anketinių klausimų pasirinkimą, galimi variantai ne tik lietuvių kalba), gali būti numatytos vietos momentinei nuotraukai įklijuoti. Nuotraukos formatai gali būti įvairūs, taip pat Fotoveidrodžio nuotrauka.
 • galėsite pasirinkti norimą knygos spalvą.
 • jei nerandate jums patinkančio knygos dizaino tarp mūsų pavyzdžių, galėsime sukurti jį pagal jūsų norus.

Į nurodytą kainą įeina vestuvių palinkėjimų albumo viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, 2 įvadiniai lapai ir 20 vestuvių palinkėjimų knygos lapų su pasirinkta spauda. Jei reikia daugiau, galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.5 eur (be spaudos 0,35 eur)

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina 4 eur). 

Papildomai į vestuvių fotoknygą galime pridėti šiuos lapus: 

(a) Laiko kapsulės lapas - koks buvo pasaulis jūsų vestuvių metais: svarbiausios kainos, gyventojų skaičius, įvykiai, filmai ir t.t. (kaina 1 eur), 

(b) žaidimas "Užbūrimas laimingai santuokai" - lapas (santuoka iš pradžių yra tarsi tuščias lapas, į kurį gyvendami sutuoktiniai surašo įvairiausias bendrų patyrimų akimirkas), kurį turi užpildyti svečiai, kiekvienas įrašydamas kažką gražaus apie spėjamą jaunųjų ateitį taip, kad galiausiai neliktų nei vienos tuščios vietelės lape sunkumams ar nesutarimams jaunųjų gyvenime. (kaina 1 Eur)

(c) Vestuvių dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapiu) (kaina 2 eur.) 

(d) "Mūsų meilės istorija" - speciali anketa jauniesiems su vieta nuotraukai, kurią pildote abu kartu apie vienas kitą, bendras svajones ir kt. (kaina 1 eur)

(e) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią supildote kartu, įdedate į voką ir šį užklijuojate. Atplėšti galite pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, jūsų norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (2.2 Eur)

(f) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Šią supildote ir užklijuojate voke. Atplėšite gimus pirmam vaikeliui. Anketoje jums gražiausi vaikučių vardai, jūsų įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama būtumėte, gražiausi dalykai, kuriuos norėsite parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 2.2 Eur)

(g) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Ją supildote ir dedate į voką. Atplėšite dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jūsų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 2.2 Eur)

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų vardus, vestuvių šventės datą, jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Svečių knygos viršelio fono spalvas bei anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Palinkėjimų knygai su vieta momentinėms nuotraukoms parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

 • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
 • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
 • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
 • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 10 cm x 15 cm

Jei mūsų dizainų pavyzdžiuose nematote norimo vestuvių palinkėjimų knygos dizaino, parašykite savo viziją, galėsim padėti įgyvendinti. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 297 x 235 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )