Parduotuve Planuok Pati

Vestuvių palinkėjimų kampelio dekoras – kaip jį įrengti?

Vestuvių palinkėjimų kampelio dekoras – kaip jį įrengti?

AKCIJOS:

  • Rezervuok stalo kortelių svečio sėdėjimo vietai pažymėti - magnetukų gaminimą 2024-iems metams net jei neturi svečių sąrašo ir gauk specialų pasiūlymą. Parašyk šventės datą ir planuojamą svečių skaičių į [email protected]facebook žinute arba instagram. Kainas ir pavyzdžius rasi čia
  • Naudingas nuorodas ir rekomenduojamų straipsnių ruošiantis vestuvėms sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.

Ar jums yra tekę būti vestuvėse ir tik grįžus prisiminti, kad taip ir neprisiruošėte palikti sveikinimo svečių palinkėjimų knygoje? Atrodo, net nepamentate, kur buvo tas svečių palinkėjimų rašymo kampelis. Kad taip neatsitiktų ir jūsų vestuvėse, skaitykite šiuos patarimus.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Sukurkite akį traukiantį palinkėjimų kampelį

Tam neužteks tik ant stalelio padėti vestuvių palinkėjimų albumą bei keletą rašiklių bei tikėtis, kad svečiai puls pildyti knygos. Pasvarstykite, kas dar galėtų pritraukti dėmesį, kad artimieji imtų noriai būriuotis prie stalelio. Žmogaus prigimtis yra tokia, jog mums patinka kažką imti, apžiūrinėti, smalsauti… Tad pasirūpinkite įdomesniu palinkėjimo kampelio dekoru bei priemonėmis. Pavyzdžiui, tegul jūsų palinkėjimų knyga bus su momentinėmis nuotraukomis. Be knygos ant stalelio padėkite momentinį fotoaparatą, galite pasirūpinti ir įdomesnėmis fotosesijos priemonėmis, kaip ant pagaliukų kartotinės skrybėlės, ūsai ir pan. Svečiai ne tik pildys anketas, bet ir smagiai praleis laiką fotografuodamiesi. Galite prie palinkėjimų stalelio įrengti stendą su jūsų meilės istorija, nuotraukomis iš abiejų vaikystės, ką būtų įdomu svečiams apžiūrėti.

Palinkėjimams rašyti paieškokite originalesnio varianto, nei knyga baltais tuščiais lapais

Atsiranda vis įdomesnių palinkėjimų knygos alternatyvų (fotoveidrodis, audio ir video knygos, palinkėjimų rašymas ant vinilinių plokštelių ir pan.). Pagalvokite, ką jūs mėgstate daryti kaip pora. Gal jums ypač patinka kelionės, tad pakabinkite didelį žemėlapį, kuriame tegu svečiai sužymės rekomenduojamas aplankyti šalis. Gal mėgstate stalo žaidimus, tad palikite medines Jengo kaladėles, ant kurių būtų galima surašyti trumpus palinkėjimus. Apjunkite fotografavimąsi, filmavimąsi ar panašias pramogas ir linksmų anketų pildymą. Pasirinkite personalizuotą palinkėjimų knygą, kurioje būtų būtent jums sudarytos anketos, su jums labiausiai patikusiais, būtent jums įdomiausiais klausimais.

Pasirūpinkite, kad prie svečių palinkėjimų kampelio būtų ir užkandžių svečiams

Jei ir yra kažkas, kas pritraukia praktiškai visų žmonių dėmesį, tai maistas. Tad kodėl nepadėjus apetitą žadinančios lėkštės su desertais, pavyzdžiui, macaroons ar užkandukais kaip dar vieno palinkėjimų kampelio akcento? Tegu užpildžiusieji palinkėjimą pasivaišina kažkuo labai skanaus. Galima netgi apjungti desertų ir palinkėjimų stalelius į vieną svečių traukos tašką. Žinoma, pasirinkus šį variantą reikia gerai apgalvoti, kur tiksliai įkomponuosite svečių knygą su anketomis, nes juk nei viena nuotaka nenori, kad lipnūs pirštai apčiupinėtų jos gražiausio prisiminimo lapus. Pasirūpinkite servetėlėmis, šaukšteliais ir pan., kas padėtų svečiams kuo paprasčiau ragauti desertus. Taip pat galite išdėlioti dekoratyvius ženklus, padedančius susigaudyti, kur kas yra. Nepamirškite pasirūpinti aiškia instrukcija, kaip reiktų supildyti palinkėjimų knygos anketas.

Paskirkite atsakingą asmenį

Galite susitarti iš anksto, kas galėtų padėti svečiams susigaudyti, kaip fotografuotis momentiniu fotoaparatu ar fotoveidrodžiu, kaip pakeisti juosteles ir pan. Pačios šventės metu galite humoro forma paskirti vieną iš svečių atsakingu, kad sužiūrėtų, jog visi svečiai supildė palinkėjimus, šiam net įteikiant specialų medalį bei darbo pažymėjimą.

Kur geriausia įkurti vestuvių palinkėjimų kampelį

Labai svarbu palinkėjimų knygą vestuvėms ir stalelį anketų pildymui dekoruoti lengvai pastebimoje ir visiems praeinamoje vietoje. Paprastai po santuokos ceremonijos ir iki susėdant prie stalų svečiai turi laisvo laiko. Tad jį galima kuo puikiausiai užpildyti pakviečiant pasirašyti palinkėjimų albume. Svečiai šventės vietoje gali pradėti rinktis anksčiau, kol dar jaunieji neatvyko. Paprastai jiems yra pasiūloma užkandžių, tad palinkėjimų kampelį galite įkurti netoli jų. Taip pat puiki vieta bus prie svečių susodinimo plano, kurio tikrai kiekvienas eis pasižiūrėti. Dar vienas būdas atkreipti dėmesį – pasirinkti kažką originalesnio nei paprastas stalelis. Pasiteiraukite nuomojamoje vietoje, gal jie turi kažkokių variantų ar pasiklausinėkite iš anksto savo artimųjų (senelių ar tetų). Gal rasite senovinį stalelį ar seną mokyklinį suolą. Gal tai bus sena siuvimo mašina ir panaudosite jos stalelį. Kad ir ką pasirinktumėte, nepamirškite pagalvoti ir apie tai, kad svečiams turi būti patogu prisėsti bei rašyti.

Pagrindiniai momentai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį planuojant vestuvių palinkėjimų kampelį:

  • Ką tikrai norite įtraukti dekore? Žinoma, tai bus vestuvių palinkėjimų knyga ar alternatyvus svečių palinkėjimo variantas. Kas dar būtų?
  • Kokio stiliaus stalelis tiktų? Pavyzdžiui, vintažinėms vestuvėms gražiai atrodo senovinis tualetinis stalelis, gal net su veidrodžiu. Boho stiliui galima rinktis gražios faktūros medinį stalą.
  • Kai jau žinote, kas bus ant stalo ir koks bus pats stalas, derinkite likusį dekorą. Gal tai bus vazelė su gėlėmis, keletas įdomesnių staltiesių, servetėlių ar šiaip medžiagos. Jei naudojate tualetinį stalelį, gal kažką dekorui įdėsite į stalčius. Daug idėjų galite rasti internete, į google paveikslėlių paiešką įvedus “wedding guest book corner ideas”.
  • Kad viskas derėtų kartu pasitelkite žaismą skirtingais aukščiais (derinkite aukštesnes ir žemesnes vazeles, užrašus/ženklus). Užtikrinkite, kad dekoro centre būtų svečių palinkėjimų knyga bei jai pildyti reikalingos priemonės, o kitas dekoras jos neužgožtų.

 NUOTAKOMS TAIP PAT REKOMENDUOJAME STRAIPSNIUS:

GRUPĖS, KURIOSE RASITE TIEKĖJŲ, PATARIMŲ BEI GALĖSITE DISKUTUOTI VESTUVIŲ KLAUSIMAIS:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >