Parduotuve Planuok Pati

Padėkos žodžiai tėvams nuo jaunųjų

Padėkos žodžiai tėvams nuo jaunųjų

I variantas

Mes nenukrentame ant žemės, kaip obuoliai, neatsirandame, kaip rasos lašai. Mus sukuria, išpuoselėja, užaugina ir išleidžia į gyvenimą švelnios, mylinčios tėvų širdys ir rankos. Mieli tėveliai kiekvieną kartą , kai šypsomės, verkiam, džiaugiamės ar liūdim, mes visada esam dėkingi Jums už šypseną, už gyvenimo pilnatvę, už kelią, kuriuo mokėte ir mokote eiti, už pirmą pabarimą, už švelnų žodį, už plotą per gimtadienius, už atlaidumą dėl vėlavimo po diskotekų, už dviračio vairavimo pamokas, už pasakas prieš miegą. Esame dėkingi Jums už tai, kad auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šio reikšmingo gyvenimo posūkio – Vestuvių. Mylim jus visa širdim ir dar kartą dėkojam už viską…

II variantas

Mieli tėveliai, esam Jums dėkingi už meilę, kurią gavome iš jūsų, kai buvome maži, už laimingąsias dienas, už pamokančius ir paguodžiančius žodžius. Tariame Ačiū, kad mus auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šios reikšmingiausios dienos mūsų gyvenime.

III variantas

Ačiū tėveliai, už jaunystę mūsų, Už polėkį, laimingąsias dienas, Už meilę, kurią gavome iš jūsų, Už viską viską iš širdies dėkojame mes. Sakykit Tėveliai ,iš kur bėga meilės upės? Iš Jūsų rankų ,lūpų, iš širdies? Tik Jūs vieni paguodžiat mus suklupus, Kada kiti pagiežos negailės. Jūsų širdyse skaidriausieji šaltiniai Mums gėrio, laimės ,džiaugsmo sklidini, Į mūsų taurę pilate lyg vyną Kai grįžtame sužvarbę iš toli. Jūs delnai paglosto ir sušildo Švelniai priglaudžia prie karštos širdies, Išblaško nerimą, grąžina viltį, Ir tiesia kelia mūsų ateities…

IV variantas

Kol dar nebuvome tapę tėvais, Niekada neverkėm matydami ašaras. Niekada nesikraustydavom iš proto iš laimės Vien dėl paprasčiausios šypsenos. Niekada nesėdėdavom naktį Žiūrėdami į miegantį vaiką. Mes niekada nesikeldavom kas 10 minučių Tiesiog įsitikinti, kad viskas…tvarkoje. Kol dar nebuvome tapę tėvais, Niekada nelaikydavom rankose miegančio vaiko, Nes gaila padėti. Niekada mūsų širdys nesubyrėdavo į tūkstančius dalelių, Kad kažkam negalėjom palengvinti skausmo. Kol dar nebuvome tapę tėvais, Nežinojome ką reiškia jausti, Tarsi širdis būtų išlipusi iš kūno.

V variantas

..Greitai bėga laikas. Jūsų akyse prabėgo mūsų vaikystė, paauglystė, tapom savarankiški, suaugę ir gerai suprantame, jog jautresnės širdies už tėvų tikrai nėra. Kantriai skiepijote mūsų širdyse neapykantą blogiui, vedėte mus gėrio keliu, mokėte nepaklysti gyvenimo kryžkelėse…. Kad ir kur Jūs bebūtumėt, mus visada pasieks Jūsų begalinis ilgesys. Mes neleisime, kad Jūs gyventumėte amžinu laukimu. Visada Jūsų balsas pašauks į gimtąją pastogę. Kai pavargsite, mes užstosime Jus nuo gyvenimo audrų ir vėjų….. O dabar leiskit mums atsiremti į Jūsų pečius ir pasiruošti dideliam skrydžiui. Lai Jūsų akių žiburėliai tebus kelrode žvaigžde mūsų gyvenimo kely…

VI variantas

Mieli tėveliai, kiekvieną kartą , kai šypsomės, verkiam, džiaugiamės ar liūdim, mes visada esam dėkingi Jums už šypseną, už gyvenimo pilnatvę, už kelią, kuriuo mokėte ir mokote eiti, už pirmą pabarimą, už švelnų žodį. Mylim jus visa širdim mieli tėveliai ir dar kartą dėkojam už viską…

VII variantas

Priimkite pagarbą, priimkite švelnų žodį Priimkite rugpjūčio tylą laukuose, Kaip gera šiandien mums Visiems žinoti, kad graži šventė Ir nerimas Jūsų širdyse. Jums už užauginimą – Artojo triūsas ir poeto eilės, Žvaigždžių mirgėjimas Bendro gyvenimo keliuos, Ar būtų tiek giedros be jūsų meilės tėvystės ir motinystės pareigos šventos?

VIII variantas

Brangūs , Tėveliai, nesiliaukite šypsotis Juk mes be Jūsų – upė be vandens. Būkit laimingi, net tada, kai Jūsų švelnūs pirštai paima dalį kančios iš nukamuoto artimo žmogaus kūno. Būkit laimingi, belaukdami vieni kitų begrįžtančių, Būkit laimingi nešiodami anūkus ant rankų. Būkit laimingi į kelią išleisdami ir savo vaikus.

IX variantas

Mieli tėveliai… Sukasi gyvenimo ratas. Yra laikas ateiti, pabūti, išeiti. Niekas nestovi vietoje: jūros banga užlieja krantą ir vėl nutolsta, paukštis užauga, išmoksta skraidyti ir palieka gimtąjį lizdą. Šiandieną aš ruošiuosi iš gimtųjų namų išskristi. Mieli tėveliai, šie gimti namai man visada bus tuo švyturiu, kai į juos skubėsiu, bus tuo židiniu, prie kurio sušilsiu. Meilės išmokau iš jūsų, todėl savo širdies dalelę palieku šiuose namuose. Brangus tėveliai, išauginote mane protinga ir gražia, ir aš šiandiena išeinu, tačiau aš visada liksiu jūsų vaiku, visada glausiuos prie jūsų širdies ir šilumos. Tikiu, kad mūsų Meilė ir Laimė bus didelė, o mūsų naujas gyvenimo kelias bus lygus. Tikiu ir stengsiuosi, nes ir Jūs šituo taip pat tikite.

X variantas

Mieli tėveliai, šiandien Jūs braukiate ašarą…kaip ir tada, kai mes žengėme pirmą žingsnį. Bet šiandien pirmą žingsnį žengiame mes kartu ir jau į mūsų bendrą gyvenimą. Todėl norime Jums padėkoti už laimingą vaikystę, už meilę, kurią gavom iš Jūsų, už viską viską – iš širdies.

XI variantas

Mieli tėveliai, keliame taurę už jus, taip gražiai išauginus, dorai gyvent išmokius, nuo visų gyvenimo negandų apgynus savo dukrą ir sūnų. Duok dieve, stiprybės Jūsų rankoms!

XII variantas

Kiekvieną kartą , kai šypsausi, verkiu, džiaugiuosi ar liūdžiu, aš visada esu dėkinga Jums , mieli tėveliai, už mano gimimą uz meile rupesti kantrybe, už šypseną, už gyvenimo pilnatvę, už kelią, kuriuo mokėte ir mokote eiti,. Man visada reikės Jūsų patarimo, meilės, supratimo, Jūsų buvimo šalia. Man visada reikės, kad aš žinočiau , jog Jūs esate šalia. Šiandien susieju gyvenimą su man labai artimu ir brangiu žmogumi, kuris nuo šiol irgi tampa mano kelrode žvaigžde. Bet atminkite, aš niekada nepamiršiu Jūsų ir visada būsiu dėkinga, kad esu. . Myliu Jus visa širdimi ir dėkoju už gerumą, meilę, šilumą, nuoširdumą ir tikrą nepakartojamą vaikystę, paauglystę ir jaunystę. Dar kartą ačiū Jums, tėveliai, už viską. Visada Jus mylėsiu.

XIII variantas

Šiandien Jūs džiaugiatės
turbūt kaip ir tada, kai mes žengėme pirmą žingsnį.
Bet šiandien pirmą žingsnį žengiame mes kartu
ir jau į mūsų bendrą gyvenimą.
Jūsų akyse prabėgo mūsų vaikystė, paauglystė, tapome savarankiški,
suaugę ir gerai supratome, jog geresnės širdies už Tėvų tikrai nėra.
Kantriai skiepyjote mūsų širdyse neapykantą blogiui,
rodėte mums gėrio kelius, mokėte nepaklysti gyvenimo kryžkelėse...
Dėkojame už visas bemieges naktis, už tą užuovėją,
kurią mes turėjome Jūsų namuose, už pamokančius ir paguodžiančius žodžius,
kurie lydėjo kopiant vaikystės, jaunystės ir paauglystės laipteliais.
O dabar leiskit mums atsiremti į Jūsų pečius ir pasiruošti dideliam skrydžiui.
Lai Jūsų akių žiburėliai tebus kelrode žvaigžde mūsų gyvenimo kely.

Be galo Jus mylintys,

XIV variantas

Norime Jums padėkoti už bemieges naktis mus auginant,
už nubrauktas ašaras nuo mūsų akių,
šilčiausius apkabinimus,
spalvotas dienas ir skaniausius vaikytės ledus!
Tik su Jūsų meile užaugome laimingais žmonėmis.
Mylime Jus visa širdimi.

Jūsų pasirinktus padėkos žodžius galime išgraviruoti. Užsukite į mūsų el. parduotuvę.


 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >