Parduotuve Planuok Pati

Padėkos žodžiai tėvams nuo jaunųjų

Padėkos žodžiai tėvams nuo jaunųjų

Viena iš gražiausių ir nuoširdžiausių vestuvių akimirkų - jaunųjų padėkos tėveliams. Skirdami keletą iš širdies ištartų žodžių, vaikai parodo meilę, pagarbą ir leidžia pasijausti ypatingai brangiausiems, juos užauginusiems žmonėms. Keletas patarimų ruošiantis padėkoti tėveliams:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • Apie planuojamą padėką informuokite šventės vedantįjį ar liudininkus (jei šventę veda jie), kad būtų numatytas laikas bei žodžiai pristatymui. Gražu, kai padėka tėveliams seka po šeimos židinio įteikimo.
  • pasiruoškite padėkos žodžius, geriausia juos pasirašyti ir vestuvių metu tiesiog perskaityti. Galite sukurti savo tekstą, įtraukdami gražiausius vaikystės prisiminimus, keletą asmeniškų, jūsų tėveliams skirtų sakinukų. Žemiau esantys tekstai gali jus įkvėpti parašyti savo padėką arba tiesiog patikusius žodžius papildykite vienu kitu prisiminimu iš vaikystės.
  • jei planuojate įteikti dovaną tėveliams, galite parinkti simbolinę prasmę turinčią padėką. Pavyzdžiui, tai gali būti rėmelis nuotraukai. Galite nustebinti tėvelius ir susitarti su fotografu, kad vestuvinę nuotrauką atspausdintų dar iki vidurnakčio. Kartu tai bus ir praktiška dovana, nes paprastai visi tėveliai turi pasidėję savo vaikų vestuvių nuotrauką namuose Wink. Kitos gražios simbolinės idėjos - inkiliukai, kurie yra gimtojo lizdo simbolis ir tarsi pažadas, kad grįšite aplankyti vaikystės namų; vazonėliai - simbolinė dovana tėveliams, reiškianti, kad jūs visad prisiminsite savo šaknis, tėvus, suteikusius jums tvirtą pagrindą savarankiškam gyvenimui. Jei planuojate įteikti keramikinį dubenį, įdėkite į jį obuoliukų ir įteikite su žodžiais "Mes nenukrentam ant žemės, kaip obuoliai... - I variantas". Daugiau dovanų tėveliams idėjų rasite mūsų el. parduotuvės skyrelyje "Padėkos jaunųjų tėveliams".
Padėkos žodžių liudininkams pavyzdžių rasite šiame straipsnyje.

I variantas

Mes nenukrentame ant žemės, kaip obuoliai, neatsirandame, kaip rasos lašai. Mus sukuria, išpuoselėja, užaugina ir išleidžia į gyvenimą švelnios, mylinčios tėvų širdys ir rankos. Mieli tėveliai kiekvieną kartą , kai šypsomės, verkiam, džiaugiamės ar liūdim, mes visada esam dėkingi Jums už šypseną, už gyvenimo pilnatvę, už kelią, kuriuo mokėte ir mokote eiti, už pirmą pabarimą, už švelnų žodį, už plotą per gimtadienius, už atlaidumą dėl vėlavimo po diskotekų, už dviračio vairavimo pamokas, už pasakas prieš miegą. Esame dėkingi Jums už tai, kad auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šio reikšmingo gyvenimo posūkio – Vestuvių. Mylim jus visa širdim ir dar kartą dėkojam už viską…

II variantas

Mieli tėveliai, esam Jums dėkingi už meilę, kurią gavome iš jūsų, kai buvome maži, už laimingąsias dienas, už pamokančius ir paguodžiančius žodžius. Tariame Ačiū, kad mus auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šios reikšmingiausios dienos mūsų gyvenime.

III variantas

Ačiū tėveliai, už jaunystę mūsų, Už polėkį, laimingąsias dienas, Už meilę, kurią gavome iš jūsų, Už viską viską iš širdies dėkojame mes. Sakykit Tėveliai ,iš kur bėga meilės upės? Iš Jūsų rankų ,lūpų, iš širdies? Tik Jūs vieni paguodžiat mus suklupus, Kada kiti pagiežos negailės. Jūsų širdyse skaidriausieji šaltiniai Mums gėrio, laimės ,džiaugsmo sklidini, Į mūsų taurę pilate lyg vyną Kai grįžtame sužvarbę iš toli. Jūs delnai paglosto ir sušildo Švelniai priglaudžia prie karštos širdies, Išblaško nerimą, grąžina viltį, Ir tiesia kelia mūsų ateities…

IV variantas

Kol dar nebuvome tapę tėvais, Niekada neverkėm matydami ašaras. Niekada nesikraustydavom iš proto iš laimės Vien dėl paprasčiausios šypsenos. Niekada nesėdėdavom naktį Žiūrėdami į miegantį vaiką. Mes niekada nesikeldavom kas 10 minučių Tiesiog įsitikinti, kad viskas…tvarkoje. Kol dar nebuvome tapę tėvais, Niekada nelaikydavom rankose miegančio vaiko, Nes gaila padėti. Niekada mūsų širdys nesubyrėdavo į tūkstančius dalelių, Kad kažkam negalėjom palengvinti skausmo. Kol dar nebuvome tapę tėvais, Nežinojome ką reiškia jausti, Tarsi širdis būtų išlipusi iš kūno.

V variantas

..Greitai bėga laikas. Jūsų akyse prabėgo mūsų vaikystė, paauglystė, tapom savarankiški, suaugę ir gerai suprantame, jog jautresnės širdies už tėvų tikrai nėra. Kantriai skiepijote mūsų širdyse neapykantą blogiui, vedėte mus gėrio keliu, mokėte nepaklysti gyvenimo kryžkelėse…. Kad ir kur Jūs bebūtumėt, mus visada pasieks Jūsų begalinis ilgesys. Mes neleisime, kad Jūs gyventumėte amžinu laukimu. Visada Jūsų balsas pašauks į gimtąją pastogę. Kai pavargsite, mes užstosime Jus nuo gyvenimo audrų ir vėjų….. O dabar leiskit mums atsiremti į Jūsų pečius ir pasiruošti dideliam skrydžiui. Lai Jūsų akių žiburėliai tebus kelrode žvaigžde mūsų gyvenimo kely…

VI variantas

Mieli tėveliai, kiekvieną kartą , kai šypsomės, verkiam, džiaugiamės ar liūdim, mes visada esam dėkingi Jums už šypseną, už gyvenimo pilnatvę, už kelią, kuriuo mokėte ir mokote eiti, už pirmą pabarimą, už švelnų žodį. Mylim jus visa širdim mieli tėveliai ir dar kartą dėkojam už viską…

VII variantas

Priimkite pagarbą, priimkite švelnų žodį Priimkite rugpjūčio tylą laukuose, Kaip gera šiandien mums Visiems žinoti, kad graži šventė Ir nerimas Jūsų širdyse. Jums už užauginimą – Artojo triūsas ir poeto eilės, Žvaigždžių mirgėjimas Bendro gyvenimo keliuos, Ar būtų tiek giedros be jūsų meilės tėvystės ir motinystės pareigos šventos?

VIII variantas

Brangūs , Tėveliai, nesiliaukite šypsotis Juk mes be Jūsų – upė be vandens. Būkit laimingi, net tada, kai Jūsų švelnūs pirštai paima dalį kančios iš nukamuoto artimo žmogaus kūno. Būkit laimingi, belaukdami vieni kitų begrįžtančių, Būkit laimingi nešiodami anūkus ant rankų. Būkit laimingi į kelią išleisdami ir savo vaikus.

IX variantas

Mieli tėveliai… Sukasi gyvenimo ratas. Yra laikas ateiti, pabūti, išeiti. Niekas nestovi vietoje: jūros banga užlieja krantą ir vėl nutolsta, paukštis užauga, išmoksta skraidyti ir palieka gimtąjį lizdą. Šiandieną aš ruošiuosi iš gimtųjų namų išskristi. Mieli tėveliai, šie gimti namai man visada bus tuo švyturiu, kai į juos skubėsiu, bus tuo židiniu, prie kurio sušilsiu. Meilės išmokau iš jūsų, todėl savo širdies dalelę palieku šiuose namuose. Brangus tėveliai, išauginote mane protinga ir gražia, ir aš šiandiena išeinu, tačiau aš visada liksiu jūsų vaiku, visada glausiuos prie jūsų širdies ir šilumos. Tikiu, kad mūsų Meilė ir Laimė bus didelė, o mūsų naujas gyvenimo kelias bus lygus. Tikiu ir stengsiuosi, nes ir Jūs šituo taip pat tikite.

X variantas

Mieli tėveliai, šiandien Jūs braukiate ašarą…kaip ir tada, kai mes žengėme pirmą žingsnį. Bet šiandien pirmą žingsnį žengiame mes kartu ir jau į mūsų bendrą gyvenimą. Todėl norime Jums padėkoti už laimingą vaikystę, už meilę, kurią gavom iš Jūsų, už viską viską – iš širdies.

XI variantas

Mieli tėveliai, keliame taurę už jus, taip gražiai išauginus, dorai gyvent išmokius, nuo visų gyvenimo negandų apgynus savo dukrą ir sūnų. Duok dieve, stiprybės Jūsų rankoms!

XII variantas

Kiekvieną kartą , kai šypsausi, verkiu, džiaugiuosi ar liūdžiu, aš visada esu dėkinga Jums , mieli tėveliai, už mano gimimą uz meile rupesti kantrybe, už šypseną, už gyvenimo pilnatvę, už kelią, kuriuo mokėte ir mokote eiti,. Man visada reikės Jūsų patarimo, meilės, supratimo, Jūsų buvimo šalia. Man visada reikės, kad aš žinočiau , jog Jūs esate šalia. Šiandien susieju gyvenimą su man labai artimu ir brangiu žmogumi, kuris nuo šiol irgi tampa mano kelrode žvaigžde. Bet atminkite, aš niekada nepamiršiu Jūsų ir visada būsiu dėkinga, kad esu. . Myliu Jus visa širdimi ir dėkoju už gerumą, meilę, šilumą, nuoširdumą ir tikrą nepakartojamą vaikystę, paauglystę ir jaunystę. Dar kartą ačiū Jums, tėveliai, už viską. Visada Jus mylėsiu.

XIII variantas

Šiandien Jūs džiaugiatės
turbūt kaip ir tada, kai mes žengėme pirmą žingsnį.
Bet šiandien pirmą žingsnį žengiame mes kartu
ir jau į mūsų bendrą gyvenimą.
Jūsų akyse prabėgo mūsų vaikystė, paauglystė, tapome savarankiški,
suaugę ir gerai supratome, jog geresnės širdies už Tėvų tikrai nėra.
Kantriai skiepyjote mūsų širdyse neapykantą blogiui,
rodėte mums gėrio kelius, mokėte nepaklysti gyvenimo kryžkelėse...
Dėkojame už visas bemieges naktis, už tą užuovėją,
kurią mes turėjome Jūsų namuose, už pamokančius ir paguodžiančius žodžius,
kurie lydėjo kopiant vaikystės, jaunystės ir paauglystės laipteliais.
O dabar leiskit mums atsiremti į Jūsų pečius ir pasiruošti dideliam skrydžiui.
Lai Jūsų akių žiburėliai tebus kelrode žvaigžde mūsų gyvenimo kely.

Be galo Jus mylintys,

XIV variantas

Norime Jums padėkoti už bemieges naktis mus auginant,
už nubrauktas ašaras nuo mūsų akių,
šilčiausius apkabinimus,
spalvotas dienas ir skaniausius vaikystės ledus!
Tik su Jūsų meile užaugome laimingais žmonėmis.
Mylime Jus visa širdimi.

XV variantas

Mamai:

Greitai bėga laikas. Tavo akyse prabėgo mano vaikystė, paauglystė, tapau savarankiškas.
Gerai suprantu, jog jautresnės širdies už mamos tikrai nėra.
Kantriai skiepijai man širdyje neapykantą blogiui, vedei mane gėrio keliu,
mokei nepaklysti gyvenimo kryžkelėse….
Kad ir kur Tu bebūtum, mane visada pasieks Tavo begalinis ilgesys.
Aš neleisiu, kad Tu gyventum amžinu laukimu.
Visada Tavo balsas pašauks į gimtąją pastogę.
Kai pavargsi, aš užstosiu Tave nuo gyvenimo audrų ir vėjų…..
O dabar leisk man atsiremti į Tavo pečius ir pasiruošti dideliam skrydžiui.
Lai Tavo akių žiburėliai tebus kelrode žvaigžde mano naujo gyvenimo kely…

Tėveliui:

Šiandien Tu džiaugiesi turbūt kaip ir tada, kai žengiau pirmą žingsnį.
Bet šiandien pirmą žingsnį žengiame mes kartu ir jau į mūsų bendrą gyvenimą.
Tavo akyse prabėgo mano vaikystė, paauglystė.
Dėkoju už visas kartu praleistas akimirkas už pamokančius ir paguodžiančius žodžius,
kurie lydėjo kopiant vaikystės, jaunystės ir paauglystės laipteliais.
O dabar leisk man atsiremti į Tavo pečius ir pasiruošti dideliam skrydžiui.
Lai Tavo akių žiburėliai tebus kelrode žvaigžde mano naujo gyvenimo kely.

XVI variantas

Jūsų širdyse telpa visas mūsų gyvenimas,
o mumyse - ištisi pasauliai vertybių, kuriomis mus apdovanojote:
gerumas, pagarba, noras dalintis, meilė...
Šiandien mes dėkingi Jums už tai, kad mus auginote,
mylėjote ir atlydėjote iki šio reikšmingo gyvenimo posūkio -
mūsų šeimos kūrimo.
Mūsų širdies dalelė visada liks su Jumis,
o Jūs ir Jūsų namai bus tas židinys,
prie kurio skubėsime sušilti.
Tikime, kad mūsų meilė ir laimė bus tokia didelė,
kokia yra Jūsų meilė mums.
Ačiū, kad paruošėte mus gyvenimui ir šeimai.

Jūsų pasirinktus padėkos žodžius galime išgraviruoti. Užsukite į mūsų el. parduotuvę.


 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >