Parduotuve Planuok Pati

Pinigų dovanojimo idėjos - kaip juos įpakuoti kuo originaliau?

Pinigų dovanojimo idėjos - kaip juos įpakuoti kuo originaliau?

Vis dažniau vestuviniuose pakvietimuose jaunieji linkę nurodyti: „Būtume dėkingi už dovanas kurios nedūžta, nesiglamžo, nelūžta ir yra laisvai konvertuojamos Europos šalyse“, „Brangindami Jūsų laiką, dovanas išsirinksime patys”, “Dovanas ketiname išsirinkti patys – taip sumažinsime rūpesčių Jums”, taip mandagiai pasakydami, kad norėtų gauti pinigėlių. Pinigus kur kas paprasčiau dovanoti ir kitų švenčių metu: nereikia per daug sukti galvos ar nerimauti, kad dovana netiks, nebus reikalinga, o gal kažkas kitas atneš tą patį. Tačiau juk neįduosi pinigų tiesiog į delną. Norisi bent jau įpakuoti juos kažkaip originaliai, įsimintinai. Štai keletas idėjų, kurios jums pagelbės, o gal sugalvosite kažką dar įdomesnio.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pinigų medis. Galimi įvairiausi jo variantai: galite panaudoti gyvą vazoninį augalą ir tarp jo lapų pririšti susuktų ar į armonikėlę sulankstytų pinigėlių. Galite prikabinti drugelių, paukščiukų ar kitų karpinių, kurių vidinėje pusėje pritvirtinti susukti pinigai. Jei nenorite gyvo augalo, į vazą ar vazonėlį įkomponuokite šakų, ant kurių sukurkite norimą kompoziciją. Vienas iš pinigų medžio variant – pinigų kaktusas. Jums reikės didesnio agurko ar cukinijos bei metalinių monetų. Įkomponuokite agurką į vazonėlį. Padarykite jame įpjovas skersai ir į jas sukiškite monetas.

Pinigai saldainių dėžėje. Jums reikės gražios saldainių dėžutės. Ją galite dekoruoti pati norimais užrašais ar paveikslėliais. Į vidų įdėkite saldainių krepšelių, kuriuose būtų sudėtos įvairios kupiūros bei monetos. Galite ant tokios saldainių dėžutės priklijuoti pinigėlių krepšeliuose nuotraukas ir surašyti, kokio “skonio” saldainiai, pavyzdžiui, 10Lt – romantiškos žvakės skonio, 50Lt – braškių skonio saldainis su putojančio vyno burbuliukų glaistu, taip tarytum duodama nuorodas, kam gali būti skirta konkreti pinigų suma. Kiti pinigų pakavimo į dėžutes variantai: susukti pinigus ritinėliais ir įpakuoti į nedidelę dėžutę, kurios įpakavimo popierius taip pat turėtų pinigų raštą. Galima pinigėlius įpakuoti į dėžutę – siurprizą. Nuėmus šio dangtį, dėžutės sienelės išsiskleidžia ir pasimato pinigai. Dar vienas variantas – pinigų darymo mašina. Jums reikės dėžutės, kurią dekoruokite kaip bankomatą ar tiesiog užrašykite, jog tai pinigų spausdinimo mašina. Prakirpkite skylutę, pro kurią būtų iškišta dalis banknoto. Kiti banknotai turėtų būti suklijuoti galais į juostelę taip, kad patraukus už pirmojo, jie visi išsitrauktų. Juostelei geriausia naudoti netikrus pinigus, o tikruosius arba prisekite prie dėžutės kaip dekoraciją, arba įdėkite į jos vidų. Dėžutę galite dekoruoti kaip lagaminą, kuriame įdėtos pinigų kupiūros ir „prikaustytos“, šalia priklijuokite raktelius su mintim, kad esant reikalui nuo pinigų būtų „nuimti antrankiai“, o kol kas taip jie saugomi, kad nepabėgtų.

Pinigai stiklainyje ar stikliniame inde. Galite gražiai dekoruoti stiklinį indą ir į jį suberti monetas. Jas galite sumaišyti su popieriniais susuktais pinigėliais, saldainiais, akmenėliais, kriauklytėmis, stiklo karoliukais. Labai originalu būtų padovanoti stiklainį su pinigėliais ir auksine žuvyte, tik reiktų paieškoti žaislinės žuvytės, kuri plūduriuotų vandenyje.

Paveikslai bei įrėminti pinigai. Tikriausiai jau daugeliui matyta idėja dovanoti pinigus ir kelių kupiūrų padarant milijoną, įrėminant ir parašant žodžius „pirmasis milijonas“, „išdaužti esant reikalui“ ar panašią frazę. Sugalvokite kažką originalesnio, pavyzdžiui, paveikslėlį, kuriame pinigai „sukrauti“ į krūvelę ir tarytum įpakuoti. Jei mokate siuvinėti, galite ant audinio išsiuvinėti dailų paveikslėlį, į kurį įkomponuosite pinigus. Jei turite kokią nors šventės kaltininko juokingą nuotrauką, galite įrėminti ją, padarydama lyg pinigų taupyklę. Naudoti galite nuotrauką, ar vaizdelį, kam linkite sutaupyti pinigėlių.

Pinigų lietus. Jums reikės skėčio ir pinigų. Juos pritvirtinkite taip, kad išskleidus skėtį, pinigėliai išlįstų, tačiau nenukristų ant grindų. Galite tvirtinti virvutėmis. Įteikdama tokią dovaną galite palinkėti, kad šventės kaltininkui visada lytų pinigais. Kitas variantas – pinigus klijuoti ant permatomo skėčio.

Pinigų užtiesalas. Šiai dovanai geriau naudoti netikrus pinigus, o tikruosius įteikti atskirai. Tai būtų išties šmaikšti dovana. Jai reikės netikrų pinigų kupiūrų bei ažūrinių servetėlių užtiesalo nėriniams imituoti. Pinigus klijuokite lipnia juosta padengdama visą pinigo plotą, kad šis nesuplyštų.

Finansinė dozė - tai į vienkartinį švirkštą susukti pinigai. Juos įpakuokite į dėžutę.

Priklausomai nuo šventės, pinigus galite panaudoti kaip dekoraciją atviruke, pavyzdžiui, jei tai krikštynos ar mažo vaikučio gimtadienis – juos susuktus pririšti prie čiulptuko atviruke, įdėti į popierinį vaikišką batuką, paukščiuko inkilėlį. Atvirukai gali būti ir kaip figūrėlės. Pinigais galima dekoruoti butelį, gėlių puokštę. Iš pinigų galite išlankstyti girliandą bei ja papuošti jaunavedžius ar jubiliatą. Internete rasite įvairiausių būdų kaip, naudojant origami techniką, galima iš pinigų išlankstyti figūrėles, gėles bei kitokius lankstinius. Pinigai „įpakuojami“ ir į balionus, jais dekoruojami laivai kurpiūras panaudojant burėms, galima padaryti „pinigų tortą“ ar įpakuoti pinigus kaip dinamitą, kurį esant reikalui būtų galima „susprogdinti“.

Visas iliustracijas rasite Planuokpati facebook albume, kurį vis atnaujinsime. Prisijunkite prie Planuokpati facebook‘e ir galėsite sekti visas naujienas. Jei dar neprisiregistravote, prisiregistruokite prie aplinkos Mano Planas, kuris padės kur kas paprasčiau organizuoti ir planuoti šventę.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >