Prekių pristatymas

 Prekių pristatymo (transportavimo) naudojantis kurjerio paslaugomis mokestis Lietuvoje kai užsakymo vertė nuo 200 LT (negalioja pristatant į Neringą)     

NEMOKAMAI  

 Prekių pristatymo (transportavimo) naudojantis kurjerio paslaugomis mokestis Lietuvoje kai užsakymo vertė  nuo 100 LT iki 199 LT (negalioja pristatant į Neringą)

  5 Lt  

 Prekių pristatymo (transportavimo) naudojantis kurjerio paslaugomis mokestis Lietuvoje kai užsakymo vertė iki 100 LT  (negalioja pristatant į Neringą)        

  10 Lt  

 Prekių pristatymas paštu (registruotu laišku)

 NEMOKAMAI 

 Dėl prekių pristatymo į kitas šalis įkainių, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@planuokpati.lt arba telefonu +370 643 29450

-

Kita informacija

Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui per 2-7 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo dienos. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pirkėjas iš anksto informuojamas apie konkrečios prekės pristatymo terminą. Išimtinais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę bei pasirašyti važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Kilus klausimams, kreipkitės planuokpati.lt nurodytais kontaktais.