Prekių pristatymas

Prekės pristatomos reg. paštu. Apie pristatymo kainą klientas informuojamas asmeniškai. Siuntimo mokestis priklauso nuo siuntos išmatavimų bei svorio ir gali būti nuo 1.5 Eur.

Klientui pageidaujant ir/arba esant skubioms siuntoms, jos pristatomos į pašto siuntų terminalą (LP Express). Apie pristatymą klientas informuojamas po užsakymo pateikimo, prieš apmokant sąskaitą.

Prekės, kurias pavojinga transportuoti (turi stiklo detalių, keramikinės prekės) pristatomos būdu, kuris labiausiai užtikrina jų saugumą (gali būti pasiūlytas kurjeris arba autobusų siuntos).

Akcijų metu arba esant didesniam užsakymui gali būti pasiūlytas nemokamas pristatymas.

Kita informacija

Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui per 2-7 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo dienos. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pirkėjas iš anksto informuojamas apie konkrečios prekės pristatymo terminą. Išimtinais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę bei pasirašyti važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Kilus klausimams, kreipkitės planuokpati.lt nurodytais kontaktais: info@planuokpati.lt arba tel. 864329450.