Parduotuve

Idėjos vestuvių svečių knygai

Idėjos vestuvių svečių knygai

Svečių knyga arba albumas - ko gero ne vienai nuotakai ir ne vienai piršlienei šmėsteli mintis jį įtraukti į vestuvių scenarijų. Juk bus taip smagu vėliau pasivartyti, paskaityti, ką svečiai parašė. Tačiau prieš įsigydama albumą gerai apsvarstykite, ar jis pasiteisins, ar svečiai nesivaržys rašyti. Tikrai nesinori, kad albumas liktų pustuštis. Štai keletas idėjų, ką ir kaip daryti.

Geriausia būtų albumą arba svečių palinkėjimų knygą palikti salėje. Kol rinksis svečiai ir lauks jaunųjų, tegu turi ką veikti. Būtinai įpareigokite kažką visus informuoti, jog reikia atlikti šį "darbelį". Jei vestuvės dviejų dienų, galima viską organizuoti antrą dieną, kad ir kol svečiai susirinks prie stalo. Labai tikėtina, kad jei tiesiog duosite svečiams tuščią lapą, šie arba ilgai galvos, ką parašyti (tada nespės visi svečiai), arba tiesiog nenorės to daryti, nes bus nepasiruošę gražių žodžių. Be to, pasvarstykite, ar jums bus miela skaityti eilėraščius.

Pirštų antspaudų medis. Vienas iš įdomesnių svečių knygos variantų - Pirštų antspaudų medis. Jų gali būti įvairiausių: medžio kamienas, ant kurio svečiai deda pirštų antspaudus ir pasirašo taip padarydami medžio lapus, jaunieji ant dviračio ar mašinoje, o iš paskos pirštų antspaudai reiškiantys balionus, galima dėti ne pirštų antspaudus, o specialius antspaudėlius. Vienas iš pirštų antspaudų variantų - paimti piešimo albumą, įvairių spalvų dažų pirštų antspaudams ir įvairių rašymo priemonių. Iš anksto paruoškite instrukciją, kaip svečiai turi užpildyti albumą, įrėmindami lapą, kuriame Jūsų pirštų antspaudai, reiškiantys žmogučio kūnelį, jiems nupieštos rankos, kojos, gal kepurė ir panašiai. Tegu kiekvienas svečias iš savo piršto antspaudo nupiešia stilizuotą save. Jei rašo šeima, tegu visi sudeda savo antspaudus į vieną lapą. Šalia parašomas palinkėjimas (kaip toks albumas atrodo rasite facebook puslapyje).

Paveikslas - jaunųjų karikatūra. Užsakykite jaunųjų šaržą iš anksto. Fone svečiai galės surašyti palinkėjimus.

Palinkėjimai ant akmenukų. Reikės jūros nugludintų didesnių akmenukų, rašymo priemonių, gražaus krepšelio. Svečiai galės palinkėjimus surašyti ant jų, o vėliau jaunieji tuos akmenukus galės panaudoti namų dekorui, o gal šeimos židinio pagrindui, jei šį darysite stikliniame inde.

Dėlionė (puzlis). Galite užsisakyti pasidaryti dėlionę (jūsų nuotraukos kartu ar tiesiog išpjaustytą iš medžio drožlių plokštės), ant kurios vienos pusės detalių tegu kiekvienas surašo trumputį palinkėjimą arba patarimą. Jei jaunieji mėgsta stalo žaidimus, galite nupirkti medinių kaladėlių, pavyzdžiui Jenga. Palinkėjimus galima rašyti ant jų. Jaunieji žiemos vakarais galės žaisti bei tuo pačiu paskaitinėti gražius, šiltus žodžius.

Nuotrauka ant drobės. Galima užsakyti jaunųjų nuotrauką ant drobės, ypač jei šie darė priešvestuvinę fotosesiją. Tokios nuotraukos fone būtų rašomi palinkėjimai.

Medžiagos skautelės ir siuvinys iš jų. Jei jūs - skiautinių gerbėja - paruoškite medžiagos gabalėlių. Tegu svečiai savo palinkėjimus surašo ant jų. Vėliau šiuos gabalėlius susiūsite į gražią staltiesėlę. Jei norite ją naudoti buityje, palinkėjimus reiktų išsiuvinėti virš rašikliu užrašytųjų.

Patarimų kortelės. Vietoj albumo galite panaudoti patarimų korteles. Jas sudėkite į gražią dėžutę. Tekstas turėtų būti paruoštas iš anksto, svečiams tereiktų įrašyti daiktavardžius, būdvardžius, veiksmažodžius atitinkamose vietose. Tokias korteles vienu metu galės pildyti daugiau svečių, be to, tai kur kas lengviau nei sugalvoti visą tekstą patiems.

Daiktai namų interjerui (lėkštė, suoliukas, staltiesė, paveikslas ir kt.). Dar vienas variantas - palinkėjimams naudoti daiktus, pavyzdžiui, didelę lėkštę, ant kurios pasirašytų visi svečiai, medinį suoliuką, kurį vėliau bus galima panaudoti namų interjere, staltiesę, ant kurios būtų surašyti palinkėjimai, o vėliau jie visi išsiuvinėti ir panašiai. Jei turite šiek tiek laiko, savo namų interjerą galite atnaujinti, pasidarydama svečių palinkėjimų paveikslą iš širdelių, tai tikrai paprasta ir labai gražu.

Albumas su vokeliais palinkėjimams. Taip pat galite nusipirkti ar pati dekoruoti albumą. Į jį suklijuoti nedidelius vokelius bei paruošti korteles. Ant pastarųjų svečiai surašytų palinkėjimus bei patarimus ir įdėtų į vokelį.

Kortelės ar karpiniai palinkėjimams. Kitas variantas - paruošti korteles bei vazą su šakomis. Ant jų svečiai galės sukabinti užpildytas korteles, o tokia vaza taps gražia vestuvių dekoracija. Kortelės nebūtinai turi būti stačiakampės. Galite iškarpyti balandžius, drugelius ar kokias kitas formas, kurios gražiai atrodytų pakabintos ant dekoratyvinių šakų bei derėtų prie Jūsų namų interjero.

Dekoruoti palinkėjimai. Jei jūsų svečiai pasižymi meniniais sugebėjimais ir yra kūribingi, kodėl nesudarius jiems sąlygų tai atskleisti. Paruoškite staliuką su kortelėmis, spalvotais pieštukais, lipdukais... Tegu ne tik parašo palinkėjimą, bet jį ir gražiai apipavidalina.

Svečių nuotraukos. Dar vienas variantas - svečiams parašyti palinkėjimus ar patarimus ties savo nuotrauka. Galite jas iš svečių susirinkti iš anksto dar prieš šventę arba turėti foto kamerą, kur nuotraukos išlenda iš karto. Bus smagu ne tik skaityti, ką svečias parašė, bet ir matyti jo veidą. Nuotraukas galite sukabinti ant virvučių, jas prisegant su skalbinių segtukais.

Svečių knyga - atvirutės. Jei svočia ar kažkas iš artimųjų apsiimtų organizuoti svečių knygą su atvirutėmis, tai būtų tikrai mielas siurprizas jauniesiems. Daugiau apie tai čia.

Albumas sveikinimų atvirutėms bei palinkėjimams. Jei vis dėlto renkatės tradicinį albumą, galite įrengti staliuką su kėdute prisėdimui netoli vietos, kur priiminėsite dovanas. Tegu svečiai, kai jus pasveikins ir įteiks dovaną eina prie staliuko bei atvirutę (o jų tikrai bus parašę ne vienas) įdeda į atskirą albumo lapą, šalia gali kažką parašyti. Tegu palieka vietos, kur vėliau įklijuosite nuotrauką su tuo svečiu vestuvių metu. Toks albumas padės išspręsti klausimą, ką daryti su visais suneštais sveikinimų atvirukais. Vėliau bus smagu jį vartyti, matyti svečio nuotrauką bei jo palinkėjimus. Tik pasirinkite tinkamą albumą, pavyzdžiui, tokį, kur nuotraukos įsikiša į iškirptas ertmes arba į celofanines kišenes (kad galėtumėte pakankamai lengvai ir ne vieną kartą išimti atvirutes bei paskaitinėti tekstą jose).

Ateities prognozės. Svečiams paruoškite korteles su klausimais apie jaunųjų ateitį. Galima paruošti kelis kortelių variantus, juos išdėlioti kaip stalo dekoraciją prie svečių sėdėjimo vietų kartu su rašikliais, kurie vėliau galės būti prisiminimo dovanėlėmis svečiams. Ateities prognozių pavyzdį rasite čia.

Nuotraukas ir trumpučius kiekvieno svečių albumo variantus rasite Planuokpati facebook puslapyje. Jei dar nepaspaudėte "Patinka", prisijunkite prie Planuokpati facebook'e ir galėsite sekti visas naujienas, kurių pažadam tikrai įdomių Wink

SĄRAŠAS svečių palinkėjimų knygų alternatyvų:

Skrynutė svečių palinkėjimams (su išgraviruotais jaunųjų vardais, vestuvių data. Viduje medinės širdelės, ant kurių reikia užrašyti trumpą palinkėjimą) http://www.planuokpati.lt/parduotuve/produkto_perziura/skrynute-sveciu-palinkejimams/302

Dėžutė - tinklelis svečių palinkėjimams sugauti (palinkėjimai rašomi ant komplekte esančių kortelių, kurios vėliau susukamos ir įkišamos į tinklelį) http://www.planuokpati.lt/parduotuve/produkto_perziura/dezute-tinklelis-sveciu-palinkejimams-sugauti/219

Medelis Įsimylėjėliai svečių palinkėjimams (Medelį sudaro 3D kamienas, stovelis ir kabinami žiedeliai bei širdelės formos lapeliai) http://www.planuokpati.lt/parduotuve/produkto_perziura/medelis-sveciu-palinkejimams-isimylejeliai/276

Medelis Žiedai svečių palinkėjimams (Medelį sudaro kamienas, stovelis ir kabinami žiedeliai, ant kurių rašomi trumpi palinkėjimai) http://www.planuokpati.lt/parduotuve/produkto_perziura/medelis-ziedai-sveciu-palinkejimams/244

Paveikslas širdučių medis svečių palinkėjimams rašyti http://www.planuokpati.lt/parduotuve/produkto_perziura/paveikslas-sirduciu-medis-sveciu-palinkejimams-rasyti-50x70cm/64

http://www.planuokpati.lt/parduotuve/produkto_perziura/paveikslas-sirduciu-medis-sveciu-palinkejimams-rasyti-40x50cm/65 

Rėmelis Įsimylėjėliai svečių palinkėjimams http://www.planuokpati.lt/parduotuve/produkto_perziura/remelis-isimylejeliai-sveciu-palinkejimams/138

 

 

 


 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }