Parduotuve Planuok Pati

Dvyliktos valandos pramogos vestuvėse

Dvyliktos valandos pramogos vestuvėse

AKCIJOS:

 • Rezervuok stalo kortelių svečio sėdėjimo vietai pažymėti - magnetukų gaminimą 2024-iems metams net jei neturi svečių sąrašo ir gauk specialų pasiūlymą. Parašyk šventės datą ir planuojamą svečių skaičių į [email protected]facebook žinute arba instagram. Kainas ir pavyzdžius rasi čia
 • Naudingas nuorodas ir rekomenduojamų straipsnių ruošiantis vestuvėms sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.

Vidurnaktis - viena svarbiausių vestuvių puotos akimirkų, kuriai jaunieji dažnai ieško išskirtinių, įdomių idėjų. Žemiau rasite visą sąrašą, ką būtų galima nuveikti laikrodžiui išmušus dvylika, o jei jį galite papildyti, būtinai rašykite komentare ;) . Prieš peržvelgiant dvyliktos valandos pramogas, keletas patarimų jums. Renkantis ką veiksite be skiriamo biudžeto atsižvelkite ir į tai, ar norite jaukios, ar įspūdingos akimirkos, norite būti tik žiūrovai ar ir dalyviai. Gal galite apjungti keletą paprastesnių pramogų ir gauti ne tokį brangų, bet ne mažiau efektingą vidurnakčio paminėjimą. 

Rekomenduojame Jūsų šventei:

p.s. jei dar neprisijungėte prie vestuvių planavimo grupės Facebook'e, kurioje rasite naudingų patarimų - ji čia Vestuvių scenarijus, žaidimai, vestuvių dovanos. Taip pat rekomenduojame grupę Nuotakų namučiai viskas apie vestuves.

 Dvyliktos valandos pramogų vestuvėse sąrašas:

 • Šokantys fontanai. Juos išsinuomoti ir pasikviesti galite tiek šventei lauke, tiek viduje. Fontanas atvežamas į jūsų pasirinktą vietą ir sumontuojamas. Fontanas gali būti įrengtas ir jūsų šventės vietoje esančiame vandens telkinyje (tvenkinyje ar ežere). Galėsite pasirinkti muzikinę tematiką. Taip pat yra įvairūs fontanų dydžiai, formos ir išmatavimai. Jei svarstote šią pramogą, pavyzdžių rasite youtube. Prieš užsakydami šią paslaugą pasidomėkite, ar jūsų šventės vietoje fontanas tilps. Tai puiki alternatyva ten, kur neleidžiami fejerverkai.
 • Fejerverkai. Viena iš tradicinių vidurnakčio pramogų. Fejerverkų programa gali būti suderinta su muzikiniu pasirodymu. Jei planuojate šią pramogą, prieš tai pasidomėkite dėl taisyklių jūsų šventės vietoje. Gali būti, kad fejerverkai bus išvis neleidžiami arba dėl triukšmo leidžiami tik iki tam tikros valandos.
 • Ledo šou. Gražus reginys jums ir jūsų svečiams, kai pasirodymo metu sukuriama jūsų pasirinkta ledo skulptūra (tai gali būti užrašas ar simbolis). Pats skulptūros kūrimo procesas yra teatralizuotas, pavyzdžiui, gali vykti teatralizuotas ledo skulptoriaus ir ugnies šokėjos vaidinimas, kuriame apjungiama muzika, ugnis, pirotechnika ar šviesos efektai.
 • Led balionų paleidimas. Vidurnaktį svečiai ir jaunieji gali į dangų paleisti šviečiančius balionus. Nors ši pramoga santykinai nėra brangi ir atrodo gan įspūdingai, vertėtų pagalvoti, kas atsitinka su balionais, kai išeina juos keliančios dujos. Jie tampa šiukšle gamtoje, pavojinga tiek laukiniams, tiek naminiams gyvūnams.
 • Lazerių šou. Tai dar viena alternatyva ten, kur pagal taisykles tradiciniai fejerverkai negalimi. Sukuriamas šviesų "šokis" suderintas su muzika.
 • Šampano piramidė. Vidurnakčiui būna paruošta piramidė iš taurių, į kurias nuo viršutinės taurės pilamas šampanas, fontanu liejasi į kitas taures. Tai santykinai nebrangi vidurnakčio pramoga. Ją galima suderinti su trumpo vestuvių filmuko peržiūra (reiktų sutarti su vestuvių filmuotoju, kad paruoštų pirminį variantą dar iki vidurnakčio ir tokį filmuką parodyti projektoriaus pagalba).
 • Gintaro dulkių ceremonija. Taip pat santykinai nebrangi bei jauki vidurnakčio pramoga. Galima arba suruošti laužą, arba išsinuomoti aukurą šiai pramogai. Taip pat reiktų įsigyti gintaro dulkių. Vedantysis ar liudininkai organizuoja susibūrimą aplink ugnį, kai padėkojama šeimos židinio saugotojai Gabijai ir prašoma saugoti naują šeimą. Jaunieji, o vėliau ir svečiai sako palinkėjimą ar prašymą naujai santuokai bei tarsi auką meta saują gintaro dulkių į laužą. Įmestos dulkės sukuria ugnies pliūpsnio efektą. Kaip tai atrodo, įvairių filmukų galite rasti internete.
 • Vandens žibintai. Jei netoli jūsų šventės vietos yra vandens telkinys (pavyzdžiui, tvenkinys) ir jo savininkai leidžia tokią pramogą, galima vidurnaktį į vandenį leisti šviečiančius žibintus sakant palinkėjimus jauniesiems. Renkantis šią pramogą reiktų pagalvoti, kas pasirūpins užgesusių žibintų surinkimu, kad nebūtų teršiamas vandens telkinys.
 • Dangaus žibintai. Svarstant apie šią vidurnakčio pramogą, pirmiausia reiktų pasidomėti, ar ji leidžiama jūsų pasirinktoje šventės vietoje, nes dangaus žibintai gali būti gaiso priežastis. Taip pat apgalvokite, kas vėliau nutinka su paleistais žibintais, ar kas nors pasirūpins jų surinkimu, kad neliktų teršiama gamta. Nors tai santykinai nebrangi ir gražiai atrodanti pramoga, bet dėl pasekmių vis rečiau pasirenkama jaunųjų.
 • Šviečiančios raidės. Galite užsisakyti šviečiančius žodžius, susijusius su vestuvių tematika, pvz. Meilė bei jūsų vardų inicialus, vestuvių datą ir pan. Tokie papuošimai gražiai atrodys nuotraukose. Kartu su šviečiančiomis raidėmis galite derinti ugnies fontanų, paleidžiamų nuo žemės, pasirodymą.
 • Bengališkos ugnelės. Jaunųjų išėjimą į lauką galite padaryti efektingą suorganizuodami bengališkų ugnelių uždegimą ir tunelį, pro kurį turi praeiti jaunieji. Galite iš anksto pasidomėti kitokių formų, pavyzdžiui, širdelės formos bengališkomis ugnelėmis. Jas galite padėti prie išėjimo kartu su įvairias užrašais, pvz. "nušvieskite mums kelią" ir pan.
 • Šviečiančios lazdelės. Kaip alternatyvą bengališkoms ugnelėms galite panaudoti šviečiančias lazdeles. Galite kelią jauniesiems daryti iš tos pačios spalvos arba įvairiaspalvių lazdelių.
 • Ugnies šou/fakyrai. Tai ugnies, muzikos ir šokio šou. Daug pasirodymų pavyzdžių rasite internete.
 • Skysto azoto ir desertų šou. Tai pasirodymai, į kuriuos įtraukiami ir žiūrovai, turintys magiškumo atspalvį. Jūsų akyse gali būti gaminamas desertas, gaubiant rūko miglai ir skambant specialiai muzikai. 
 • Perkusijų ir šviesų šou. Muzikinis pasirodymas su būgnais, į kurį įtraukiami ir šventės svečiai bei jaunieji.
 • Piešimas su smėliu. Smėlio pagalba ant specialaus šviečiančio stalo gyvai piešiama jaunųjų istorija ir pirmasis svajonių piešinys. Piešimas suderintas su muzika.
 • Jaunųjų paveikslo piešimas. Ant specialaus pagrindo beriami blizgantys milteliai, juos nuvalius lieka jaunųjų paveikslas.
 • Mago pasirodymai.
 • Mentalisto pasirodymas.
 • Iliuzionisto pasirodymas.
 • Persirengėlių šou/parodijų šou.
 • Meilės eliksyro virimas - teatralizuota programa su šokiais, ugnies šou ir kitais akcentais, kurios pabaigoje svečiai vaišinami specialiu gėrimu - meilės eliksyru.
 • Įvairūs šokėjai (flamenko, pilvo šokiai, balerinų pasirodymas), akrobatai, baletas ir pan.
 • gyva muzika, pvz. saksofono.
 • kinietiški žibintai vietoj šviečiančių lazdelių. Paruoškite svečiams nedidelius žibintus su led lemputėmis (tabletėmis). Juos galima tiek laikyti rankose, tiek kabinti ant lazdelių. Tegu svečiai padaro tunelį iš šonų laikydami tokius žibintus, kol jaunieji eina į lauką.

NUOTAKOMS TAIP PAT REKOMENDUOJAME STRAIPSNIUS:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >