Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Komplektas graviruotas padėklas ir druskos indelis jaunųjų sutikimui

Komplektas graviruotas padėklas ir druskos indelis jaunųjų sutikimui

Kaina / vnt: 47 €

Ištrauka iš scenarijaus:

Brangiausi vaikai, sutinkame Jus kaip naują šeimą su duona, druska ir vandeniu. Tai trys simboliai, tokie paprasti, kasdieniai, besantys ir ant varguolių, ir ant turčių stalo. Be jų gyvenimas neįmanomas, be jų nėra gyvybės. Santuokos duona – kasdienė pagalba vienas kitam, druska – galvojimas apie kito norus pirmiau nei savuosius, vanduo – pagarba partneriui. Tegu Jūsų gyvenime jų niekada nepritrūksta. Tada santuoka bus tvirta it deimantas, kurį gyvenimo išbandymai nugludins, kad dar labiau spindėtų. Vaišinkitės.

Viena iš gražiausių vestuvinių tradicijų - tėvų sutikimas su duona, druska ir vandeniu. Tėvai, sutikdami savo vaikus su vaišėmis, kartu gali įteikti ir simbolinę dovaną - graviruotą medinį padėklą bei derančią druskinę.  Ant padėklo graviruojami jūsų norimi žodžiai. Rekomenduojame išgraviruoti tuos žodžius, kuriuos sakysite sutikdami vaikus. Galite pasižiūrėti mūsų žodžių pavyzdžius arba atsiųsti savo tekstą.

Mūsų ilgai ieškotas, kad būtų išties kokybiškas, ilgaamžis, subtilaus dizaino, patogus, nes su paaukštintais krašteliais padėklas impregnuotas aliejaus ir bičių vaško mišiniu, kad naudojant kuo ilgiau išliktų kaip naujas. Padėklo dydis 30 cm. Dėl tekstų bei graviravimo susisiekite ir viską suderinsime asmeniškai. 

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų vardus, šventės datą, nuo ko bus žodžiai (Mylintys tėveliai, Mamos ir kt.). Žodžius graviruoti galime tiek ant dugno, tiek ir ant tos pusės, kur dedama duona. Pasirinkite, kurio varianto norėsite.

Tėveliai dažnai svarsto, kaip įspūdingai įpakuoti piniginę dovaną, tad rekomenduojame ypač gerai jaunųjų įvertintą Vestuvių metų paveikslą arba tėvelių pamėgtą skrynutę su spynele.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )