Parduotuve Planuok Pati

Vietoj svečių knygos - palinkėjimų paveikslas iš širdelių

Vietoj svečių knygos - palinkėjimų paveikslas iš širdelių pav.#596 Vietoj svečių knygos - palinkėjimų paveikslas iš širdelių pav.#597 Vietoj svečių knygos - palinkėjimų paveikslas iš širdelių pav.#598 Vietoj svečių knygos - palinkėjimų paveikslas iš širdelių pav.#599 Vietoj svečių knygos - palinkėjimų paveikslas iš širdelių pav.#600 Vietoj svečių knygos - palinkėjimų paveikslas iš širdelių pav.#3357

Jums reikės nuspręsti, kokių spalvų paveikslo norite. Spalvas derinkite prie namų interjero. Pasirinkite ne daugiau trijų spalvų, kad nebūtų margumynas.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Darbeliui reikės:

  • Paveikslo rėmo;
  • Pagrindo, ant kurio klijuosite širdeles (gali būti balta drobė arba popierius);
  • Spalvoto popieriaus, iš kurio kirpsite širdeles.
  • Aštrių žirklių;
  • Klijų.

Ant juodraščio pasiplanuokite, kokio paveikslo norite. Ar iš širdelių dėliosite didelę širdį, ar stačiakampį, o gal tiesiog kažkokią kompoziciją. Planuodama kompoziciją atsižvelkite į tai, kiek svečių bus Jūsų šventėje, nes jie palinkėjimus rašys širdelėse, taigi didesnių širdelių turėtų užtekti visiems. Pasiskaičiuokite, kiek ir kokio dydžio širdelių jums reikės gėlytėms suformuoti. Širdeles išsikirpkite iš spalvoto popieriaus. Gražiai perlenkite pusiau. Vieną pusę ištepkite klijais ir klijuokite prie paveikslo pagrindo. Formuokite gėlytę. Vienai gėlytei reikia septynių širdelių-žiedlapių. 

Tokį paveikslą padėkite šventės vietoje, kad svečiai į širdelės vidų įrašytų palinkėjimą jums ar tiesiog pasirašytų, jog buvo šventėje.

Šį paveikslą galite padaryti ne tik vestuvėms, bet ir mergvakariui bei surašyti patarimus būsimai nuotakai, kad santuoka būtų laiminga. Krikštynoms galite panaudoti surašyti svečių pasižadėjimams. Vėliau toks paveiksliukas galės papuošti krikštuko kambarį.

Kas manote, kad pačioms taip pasigaminti nesigaus ar neturėsite laiko, galite jūsų norimą paveikslą užsisakyti mūsų el. parduotuvėje.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >