Parduotuve Planuok Pati

Mūsų kuriamos vestuvinės palinkėjimų knygos

Mūsų kuriamos vestuvinės palinkėjimų knygos

AKCIJOS:

  • Rezervuok stalo kortelių svečio sėdėjimo vietai pažymėti - magnetukų gaminimą 2024-iems metams net jei neturi svečių sąrašo ir gauk specialų pasiūlymą. Parašyk šventės datą ir planuojamą svečių skaičių į [email protected]facebook žinute arba instagram. Kainas ir pavyzdžius rasi čia
  • Naudingas nuorodas ir rekomenduojamų straipsnių ruošiantis vestuvėms sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.

Šiandien noriu Tau, miela skaitytoja ar skaitytojau, papasakoti, apie mūsų gaminamas svečių palinkėjimų knygas, nes į jas sudėta beveik dešimt metų darbo, apmąstymų, svarstymų, kas būtų ne tik gražu ar madinga vestuvių dieną, bet liktų širdžiai miela, verta saugoti bei vėl ir vėl atsiversti ir po daugelio metų.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Tad pradėkime nuo viršelio. Tikiu, kad jis turi atspindėti jaunuosius, būti jiems gražus, tad nors ir šiai dienai turime išties nemažai įvairiausių variantų, visada kviečiu kreiptis su savo idėja. Palinkėjimų knygos kūrimas (nes kiekviena knyga kuriama asmeniškai Jums) pradedamas būtent nuo viršelio. Galite pasirinkti medžiagą (veliūrą ar aksomą) arba medį. Jei neapsisprendžiate, rinkitės abiejų derinį. Jei norite kažko kito (gal lino ar odos), klauskite, bandysime surasti jums labiausiai tinkantį variantą ;).

Net jei ir jau išsirinkote patinkančią palinkėjimų knygos nuotrauką, jums bus pateikti keli viršelio dizainų variantai būtent su Jūsų vardais ar inicialais. Nes juk viena raidė tuo pačiu šriftu atrodo gražiai, o kita visai "nesižiūri". Ir tikrai būna, kai jaunieji pasirenka visai kitą palinkėjimų albumo viršelį, nei planavo.
Išduosiu paslaptį: jei norite sutaupyti, pasiklauskite, ar šiuo metu nėra knygų idėjų, kurios planuojamos įgyvendinti. Jei kažkuri idėja jums patiks, mes mielai pagaminsime už mažesnę kainą ;). Planuokpati.lt facebook puslapyje yra albumas „Eksperimentų kampelis“, kuriame ieškome, kas norėtų būti pirmas užsisakęs naujieną. Dabar kaip tik būtų labai įdomu sukurti knygos viršelį su pakalnučių akcentais, tad jei ir Tau tokios knygos norisi, parašyk ;).

Atskirai verta pakalbėti apie knygos spaudą. Nors galime pagaminti palinkėjimų albumą su tuščiais lapais ar su vieta palinkėjimui ir nuotraukai, visada patariu rinktis svečių palinkėjimų knyga su anketomis. Per visus šiuos metus sukaupta išties nemažai linksmų ir įdomių klausimų, iš kurių galėsite pasirinkti Jums labiausiai patinkančius. O jei norite įtraukti kažką savo, tikrai galima. Patikėkite, svečiams tikrai lengviau tokias anketas pildyti, o ir Jums bus įdomiau skaityti nei tetų bei dėdžių surašytus gražius eilėraščius. Yra buvę, kad jaunieji savo pirmam vaikeliui vardą išrinko būtent pavartę anketose surašytus pasiūlymus!

Anketos sudaromos asmeniškai. Tai reiškia, kad tiek vieta nuotraukai bus tinkama būtent Jūsų šventei (gali būti įvairūs momentinių nuotraukų formatai, fotoveidrodis, piešinukas ar bet kas, ką Jūs sugalvosite), tiek ir klausimai bus tokie, kurie įdomūs būtent Jums. Esame gaminusios anketas ir su vieta dviem momentinėms nuotraukoms arba parinkusios klausimus, kad nebūtų nieko apie būsimus vaikučius, nes pora žinojo, kad daugiau jų neplanuoja. Jei vestuvės ne lietuvių kalba, anketas galime sudaryti ir užsienio kalba. Yra iškeliavusių palinkėjimų knygų su anketomis dviem ir net trim kalbomis. Beje, anketų lapai yra stori, tad puikiai tinka nuotraukoms klijuoti.

Be anketų svečiams į Jūsų knygą galima įsegti ir papildomos spaudos lapus. Štai jie ir atsirado per ilgus apmąstymus ir laiko tikrinimus. Pavyzdžiui, anketos, kurias supildo patys jaunieji, įdeda į specialų voką ir užklijuoja, kad atidarytų po metų, gimus vaikučiui ar po dešimties metų. Kaip bus įdomu paskaityti, ką abu galvojote vestuvių dieną, kaip Jūsų matymas pasikeitė gyvenant kartu, kas išsipildė, o kas taip ir liko svajonėmis! Atskiro paminėjimo vertas Laiko kapsulės lapas – tai svarbiausia metų, kada tuokiatės, informacija, nuo tuo metu rodomų filmų, muzikos, pasaulio naujienų iki technologijų, pagrindinių produktų kainų. Po keliolikos metų bus išties įdomu pasižiūrėti, o ir savo vaikams parodyti, kaip tuo metu atrodė pasaulis ir kaip jis pasikeitė.

Ar norite sužinoti, kodėl mūsų gaminamos vestuvių knygos susegtos žiedais? Toks sprendimas pasirinktas dėl labai praktiškų sumetimų. Albumas "neišsipūs" suklijavus nuotraukas, dėl žiedų knyga "storėja" tolygiai. Taip pat šį palinkėjimų albumą galėsite bet kada papildyti naujais lapais! O juk galite sugalvoti įklijuoti dar keletą vestuvinių nuotraukų ar kiekvienais metais per vestuvių metines įsegti lapą su Jūsų nuotrauka, prie kurios parašysite vienas kitam palinkėjimą ar padėką. Tegu ši knyga auga kartu su Jumis! Beje, į knygą segami standartiniai A4 formato lapai, o jų skylutės specialiai yra standartinėse skylamušio vietose, tad nebūtinai naujus lapus turėsite užsakyti iš mūsų ;).

Jei dar nenusibodo skaityti, papasakosiu apie dėžutę, į kurią dedama knyga. Į ją galėsite sudėti ir vestuvių metu gautus sveikinimo atvirukus, kad viską saugotumėte patogiai vienoje vietoje. Na, o jei pasirinksite dėžutę su skyreliu USB laikmenai, vienoje vietoje bus ir elektroniniai vestuvių prisiminimai, gal nuotraukos, gal filmukas.

Na ir pabaigai noriu pasakyti, kodėl tikiu, kad vestuviniai palinkėjimų albumai niekada neišeis iš mados. Juk jie yra klasika! Kiekvienais metais atsiranda kažkas originalaus, kaip fotoveidrodis, video būdelė, telefoninė palinkėjimų knyga, prieš keliolika metų buvo antspaudų medžiai, palinkėjimų paveikslai ir kt., bet galiausiai šios naujovės pabosta ir nugrimzta užmarštin. Tuo tarpu asmeniškai Jums pagamintą palinkėjimų knygą visada bus malonu atsiversti, paskaityti ranka rašytus artimųjų žodžius ar peržvelgti tuo metu įamžintas nuotraukose akimirkas. Beje, mūsų svečių palinkėjimų knygas pavartyti galite čia.

NUOTAKOMS TAIP PAT REKOMENDUOJAME STRAIPSNIUS:

GRUPĖS, KURIOSE RASITE TIEKĖJŲ, PATARIMŲ BEI GALĖSITE DISKUTUOTI VESTUVIŲ KLAUSIMAIS:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >