Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dėžutė su nuotrauka smėlio ceremonijai

Dėžutė su nuotrauka smėlio ceremonijai

Kaina / vnt: 43 €

"Čia turime du skirtingų spalvų smėlio indus, simbolizuojančius kiekvieno iš partnerių individualumą bei dviejų gyvenimų sujungimą į vieną.

Mieli jaunieji, paimkite šiuos spalvoto smėlio indus ir lėtai iš pradžių vienas, paskui kitas įpilkite truputį į bendrą indą.

Tai jūsų individualybių spalvos, jums priminsiančios, kad santuokos tvirtumas remiasi į kiekvieno iš jūsų stipriasias puses.

.... 

Na o dabar sukurkite bendrą savo naujos šeimos raštą, reiškiantį, kad jūsų gyvenimai susieti ir nuo šiol persipins vienas su kitu amžiams."

Santuokos ceremonijos metu sudarytą sąjungą simboliškai atkartoja smėlio bėrimo ceremonija. Ją galite surengti pirmo susėdimo prie stalo pabaigoje. Gražiausiai ceremonija atrodys, jei ji bus atliekama prie atskiro staliuko, kurį galėtų matyti visi svečiai. Žodžių smėlio ceremonijai pavyzdžius rasite šioje nuorodoje. Po smėlio bėrimo ceremonijos jaunieji kviečiami pirmo vestuvinio šokio.

Šio smėlio ceremonijos rėmelio išmatavimai 30 x 21 cm, smėliui pripilti gylis 6,5 cm. Nuotrauka dedama 21x15 cm arba naudojant paspartūrą (kaip pavyzdyje) - 15x10 cm.

Į komplektą įeina 2 spalvų smėlis po ~0,5 kg.

Pilnam rėmelio užpildymui smėliu užtenka šių dviejų maišelių.

SVARBU: Pateikiant užsakymą pastabose nurodykite šventės datą.
 

Jei nuspręsite smėlio raštą supilti ne iki viršaus, likusį raštą galės kurti nauji šeimos nariai - jaunųjų vaikučiai. Taip pat galima tęsti smėlio rašto kūrimą per svarbiausias šeimos sukaktis, pavyzdžiui, sidabrines, auksines vestuves.

Papildomas smėlio maišelis kainuoja 3 Eur. Vardų, vestuvių datos graviravimas 4 Eur.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 30 x 21 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )