Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Du kvietimai būti krikšto tėveliais - Nuojauta man kužda

Du kvietimai būti krikšto tėveliais - Nuojauta man kužda

Kaina / vnt: 29 €

Mylima teta, turiu tau labai svarbų klausimą...
Nes tu gali apsikabinti kaip mama.
Nes tu gali saugoti paslaptis kaip sesė.
Nes mus sieja abipusė meilė, tarsi geriausias drauges.
Prašau, būk mano krikšto mama.
 
Neretai tėvai renkasi krikšto tėvus iš skirtingų šeimų, tad būsimą krikšto mamą ir krikšto tėvelį kviečia atskirai. Žinomą, norima svarbiausius po tėvų žmones pakviesti šiam atsakingam žingsniui originaliai, parodant asmeninį dėmesį. Jums sukūrėme šių atverčiamų rėmelių - kvietimų idėją, kad galėtumėte nustebinti bei parodyti, kokie jums svarbūs ir ypatingi yra krikšto tėveliais būti kviečiami žmonės. Idėją - nes juk kvietimą kursite jūs! Pasirinksite rėmelio dekoracijas, atsiųsite kvietimo žodžius (arba išsirinksite iš mūsų pavyzdžių, kaip pakviesti krikšto tėvelius).
Kartu su rėmeliais komplektuke yra ir magnetukai. Jei rėmelis bus padėtas kažkur lentynoje, magnetuką bus galima klijuoti ten, kur krikšto tėveliai būna kasdien, kad ir virtuvėj ant šaldytuvo. Tad ši maža miela smulkmena visada primins ypatingą ryšį, siejantį jus visus. Ant magnetukų galima užrašyti krikšto tėvelių vardus, šventės datą. Magnetukai yra ~10 cm aukščio. Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio. Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka.
 
Kvietimas gali būti tiek bendras abiems krikšto tėveliams, tiek du atskiri kvietimai. Kartu su kvietimais krikšto tėveliams galite pasirūpinti ir kvietimais/magnetukais svečiams
 
DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 4 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei kortelė nuotraukos vietai su vaikučio foto ir užrašu "šią nuotrauką pakeiskite gražiausia krikštynų šventės akimirka". Nuotrauką atsiųskite žemiau nurodytais kontaktais.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 19 x 3 x 14 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )