Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kvietimas krikšto tėveliams - Nuojauta man kužda

Kvietimas krikšto tėveliams - Nuojauta man kužda

Kaina / vnt: 21 €

Ar jūs...

tikėsit mano didelėmis svajonėmis ir ryžtingais planais?

palaikysit mane mano kasdieniuose žygiuose?

nukreipsite teisingu keliu?

visada rasite laiko pabūti kartu?

paskambinsite ar parašysite, kai nebūsit šalia?

stengsitės, kad jausčiau jūsų buvimą, kai sunku ir kai lengva bei gera.

Ar jūs būsite mano KRIKŠTO TĖVELIAIS?

AKCIJA! Pakvieskite krikšto tėvelius dar iki Velykų, o mes jūsų kvietimą supakuosime kaip DOVANĄ nemokamai

Krikšto tėvelių pakvietimas jais būti pasirenkant išskirtinį, originalų, asmeninį dėmesį parodantį, nustebinantį kvietimą šiandien yra nebe išimtis, o taisyklė pradedant ruoštis krikštynoms. Kurdama šiuos kvietimus stengiausi į pasaulį pažvelgti vaiko akimis, kai jis žavisi viskuo, kai jam svarbiausius suaugusiuosius mato tarsi super galių turinčius žmones, į kuriuos nori lygiuotis. Krikšto mama - ji myli labiausiai, ji visad atskuba į pagalbą, ji turi magiškų galių. Ji - stebuklingoji Krikštamotė Fėja. Na o krikšto tėtis - juk jis gali viską, jis pats šauniausias, pats pačiausias. Jis ne šiaip, o SUPER krikšto tėtis, kuris apgins ir nugalės bet ką, net ir po lova pasislėpusius baubukus! Kartais mums, suaugusiesiems, reikia tik truputį priminti, kokių super galių turime ;).

Šie kvietimai ir yra tokie: nustebinantys, nes uždaryto rėmelio viršelis paslaptingas, dar neatskleidžiantis jo paskirties. Tik atidarius rėmelį rasite svarbųjį klausimą "Ar būsite mano krikšto tėveliai?". Jie ypatingi, juk viduje krikšto tėveliai ras magnetukus, visad priminsiančius, kokių super galių jie turi ;). Na ir lyg vyšnaitė ant torto - antspaudas "pasirinkti SU MEILE!", nes juk taip ir renkame savo mažyliui antruosius tėvelius :).
 
Atverčiami rėmeliai kuriami įgyvendinant jūsų norus: jūs pasirenkate dekoracijas ant viršelio, ant magnetukų galima užrašyti krikšto tėvelių vardus, šventės datą. Gali būti vienas bendras rėmelis krikšto tėveliams arba atskiri, jei krikšto tėveliai nėra pora. Magnetukai yra apie 10 cm aukščio. Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio. Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka (ją įsidėtumėte patys pritvirtinant rėmelio viduje specialiomis lipniomis dekoracijomis). Paprastai rėmelius rekomenduojame įteikti asmeniškai, bet jei norėsite, kad siųstume tiesiogiai krikšto tėveliams, informuokite pateikiant užsakymą. Kvietimai gali būti ir kitomis kalbomis (pvz. anglų, lenkų, rusų k.). Kartu su kvietimais krikšto tėveliams galite pasirūpinti ir kvietimais/magnetukais svečiams
 
DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei kortelė nuotraukos vietai su vaikučio foto ir užrašu "šią nuotrauką pakeiskite gražiausia krikštynų šventės akimirka". Nuotrauką atsiųskite žemiau nurodytais kontaktais.
 
Kaip atrodo kaip dovana supakuotas kvietimas, galite pasižiūrėti šiame video.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )