Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Individualaus dizaino padėkos dovanėlė-magnetukas krikštynų svečiams

Individualaus dizaino padėkos dovanėlė-magnetukas krikštynų svečiams

Kaina / vnt: 2 €

"Sakoma, kad geriausios dovanos yra tos, kurios dovanojamos iš širdies.

Mieli svečiai, savo padėką, o ir trupinėlį stebuklingos šiandieninės nuotaikos norime Jums įteikti išsinešimui."

Šiais žodžiais galite užbaigti krikštynų šventę ir su jumis kartu buvusiems artimiesiems įteikti simbolinę dovanėlę, priminsiančią apie vaikučio krikštynas. Dovanėlės svečiams tampa vis dažnesne mūsų švenčių tradicija. Jos turi gražią simbolinę prasmę - parodyti artimąjam asmeninį dėmesį, taip išsakyti padėką bei priminti, jog jis ar ji yra jums brangus.

Mūsų siūlomos padėkos dovanėlės - magnetukai bus ne tik miela, bet ir praktiška dovanėlė. Magnetuką galima klijuoti ant šaldytuvo ar kito magnetinio paviršiaus. Figūrėlę galima rinktis iš gausios paveikslėlių galerijos. Visus magnetukus galima personalizuoti išgraviruojant vardą, trumpą tekstą, datą ir pan. Šiuos magnetukus taip pat galite panaudoti ir kaip vardo korteles ant kiekvieno užrašant svečio vardą.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )