Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštynų vardo kortelė su paveikslėliu - magnetukas

Krikštynų vardo kortelė su paveikslėliu - magnetukas

Kaina / vnt: 1.3 €

Ištrauka iš krikštynų scenarijaus:

Šiandien laikrodžio rodyklės besisukdamos skaičiuoja ne valandas, ne minutes, o laimės, juoko, nuostabių patyrimų akimirkas. Mieli svečiai, kiekvienas iš jūsų padėjote sukurti šią dieną ir į Dilano prisiminimų audeklą įaudėte nuoširdų juoką, gerą nuotaiką, išminties ir meilės kupinus žodžius. Ačiū Jums, patys nuostabiausi svečiai! Mūsų padėką, o ir trupinėlį stebuklingos šiandieninės nuotaikos norime įteikti išsinešimui.

Mediniai vardai - magnetukai gali tapti miela smulkmena, kuri ne tik papuoš jūsų šventės stalą, bet ir liks jaukia personalizuota dovanėle svečiams. Toks magnetukas galės papuošti jūsų artimųjų namus, pavyzdžiui, įsikurs ant šaldytuvo ar kito metalinio paviršiaus. Medinių vardų gaminimui naudojame kokybiškus tikrus magnetukus, tad dovanėlė galės pasitarnauti ir rašteliui ar nuotraukai prisegti (magnetukas išlaiko net A4 formato lapą ;) ).

PASTABA: Vardo korteles galima padengti dažais. Padengimo dažais kaina nuo 5 Eur (priklausomai nuo vardų skaičiaus, t.y iki 20 vardų kaina 5 Eur, 20- 39 vardai - 6 Eur,  40-59 vardai 7 Eur ir t.t.). Galime dažyti paprastais matiniais arba metalizuotais (auksiniais, sidabriniais) dažais. Dažome rankomis tik paviršių, nepurškiame. Dėl spalvų teiraukitės pastabose.

Magnetuko dydis priklauso nuo vardo ilgio ir pasirinkto paveiksliuko, aukštis bus apie 4-5 cm. Dizainai derinami asmeniškai. Užsakant vardus galite surašyti į užsakymo pastabas arba atsiųsti el. paštu/facebook žinute.

Išbaigtam stalo dekorui rekomenduojame individualaus dizaino krikštynų torto smeigtuką, pastatomą užrašą Krikštynos ar vaikučio vardą. Kitus dovanėlių svečiams variantus rasite čia.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )