Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Magnetukas - padėkos dovanėlė svečiams

Magnetukas - padėkos dovanėlė svečiams

Kaina / vnt: 1.3 €

Padėka svečiams, sakoma krikšto mamos (ištrauka iš scenarijaus):

Šį vakarą ko gero jau paskutinį kartą visų susirinkusių prašau dar manęs paklausyti. Šiandien mano krikšto dukrytė praturtėjo tapdama Dievo vaikučiu ir gaudama angelėlį. Gal augdama ji ir neatsimins visko ir šios – tokios vienintelės jos gyvenime dienos, bet aš viską jai papasakosiu, parodysiu šviesiausias, gražiausias krikštynų akimirkas. Kiekvienas iš jūsų padėjote sukurti šią dieną ir į mergaitės prisiminimų audeklą įaudėte nuoširdų juoką, gerą nuotaiką, išminties ir meilės kupinus žodžius. Ačiū Jums, patys nuostabiausi svečiai! Savo padėką, o ir trupinėlį stebuklingos šiandieninės nuotaikos norime įteikti išsinešimui. 

Šventės pabaigoje svečiams įteikiamos dovanėlės. 

Individualaus dizaino simbolinės dovanėlės svečiams gali būti tiek apvalios, tiek širdelės formos. Užrašą bei jo šriftą galėsite pasirinkti iš atrinktų gražiausių šriftų variantų. 

Paprastai simbolines dovanėles svečiams įteikia vaikučio tėveliai arba šventės pabaigoje, arba jomis papuošia šventės stalą. Už ką atsakinga krikšto mama, o už ką mama, galite sužinoti šiame straipsnyje. Daugiau dovanėlių svečiams rasite šiame parduotuvės skyrelyje

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 9 x 9 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )