Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vardinis krikštynų torto smeigtukas

Vardinis krikštynų torto smeigtukas

Kaina / vnt: 8.5 €

"Neskubėk, neskubėki užaugti,

Taip trumpai leista būti šioj žemėj vaiku.

Šokinėk po balas, dūki, siauski,

Pink gėlių vainikus, riški plaukus lėlių.

Į vaikystę jau niekad negrįši,

Todėl bėk ir statyki svajonių pilis,

O sutemus visad išklausyki,

Ką kalbės prieš sapnelį tavoji širdis..."

Ko gero gražiausiai vaikystės šventei - krikštynoms papuošti ir prisiminti pasirinkite individualų, jūsų mažyliui sukurtą torto smeigtuką. Vėliau šį papuošimą galite išsaugoti gražiai įklijuojant į albumą ar įdedant į atminimų skrynelę. Paprastai torto smeigtuką užsako tas, kas atsakingas už tortą. Nors pagal senąsias lietuviškas tradicijas tortu visada rūpindavosi krikšto mama, šiais laikais tai yra susitarimo klausimas. Daugiau apie tai, kas už ką atsakingas krikštynose, rasite šiame straipsnyje.

Torto smeigtuko dizainas gali būti suderintas su vardo kortelėmisstalo numeriukaispadėkos dovanėlėmis svečiams - magnetukais ir kt. detalėmis, kurių galite teirautis pas mus.

Galite pasirinkti torto smeigtuką iš mūsų sukurtų dizainų su jūsų vardu bei šventės data. Jei pageidaujate naujo dizaino sukūrimo, pateiksime jums tris variantus pagal jūsų norimą temą. Tokiu atveju torto smeigtuko kaina 12.5 Eur.

Torto smeigtukas gali būti ant vienos ar dviejų kojelių (priklausomai nuo dizaino). Paties torto smeigtuko plotis apie 15-20 cm. Jei yra konkretūs smeigtuko aukščio ar kojelės ilgio išmatavimų pageidavimai, parašykite komentaruose arba žinute.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinute, instagram žinute.

Matmenys: 20 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )