Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Įsakymai krikšto tėveliams arba seneliams

Įsakymai krikšto tėveliams arba seneliams

Kaina / vnt: 14 €

"Ištrauka iš scenarijaus. Krikšto mama:

Brangūs svečiai, kad jau pirmasis alkis apmalšintas, prašau visų jūsų dėmesio. Turime mes čia porą vyrų mūrų, kurie visiems aplinkui giriasi kiek tik gali, kad yra šios mažosios princesės seneliai. Titulus sau labai kilmingus prisiskyrė, tad būtina patikrinti, ar šie titulai ne iš piršto laužti. Juk tikras senelis visada sugeba pralinksminti savo anūkėlę, pavyzdžiui, savo sumeistrautais žaisliukais. Kadangi dabar nėra nei daug laiko, nei tinkamų priemonių žaisliukų gamybai, prašau senelius paimprovizuoti. Gaunate po du daiktus, iš kurių per penkias minutes prašome sumeistrauti anūkei žaisliuką: tai tualetinio popieriaus rulonėlis ir vienam seneliui krikšto tėtis, o kitam seneliui – tėvelis.

Sumeistravę turėsite visiems pristatyti, kas tai per žaisliukas, kaip jis veikia ir kodėl jūsų anūkėlei turėtų būti mylimiausias, taigi, pradedam.

.......

Oho, kokie žaislai gavosi. Na, neabejotinai tik tikras senelis taip sumeistrautų. Paplokime visi abiem seneliamsNa o kad seneliai ne tik savo garbingomis pareigomis girtųsi, bet ir jas stropiai vykdytų, štai surašėm svarbiausius jų darbus. Aš skaitau, o pirmasis senelis po kiekvienu punktu garsiai pritaria žodeliu „pasižadu“.

Skaitomi senelio pasižadėjimai." 

Krikštynų metu dažnai išbandomi tiek vaikučio seneliai, tiek krikšto tėveliai. Tai linskma šventės dalis, po kurios tradiciškai seka pasižadėjimų skaitymas. Pastaruosius galima surašyti ant medinio rėmelio, kuris kartu su vaikučio nuotrauka liks mielu prisiminimu, sukelsiančiu šypseną dar ilgai po šventės.

Rėmelio kūrimo procese aktyviai dalyvausite ir jūs: galėsite pasirinkti dekoracijas, patarsime dėl žodžių (pasižadėjimų, įsakymų ar padėkos žodžių). Rėmelį galime pagaminti įvairiomis kalbomis (anglų, rusų, lenkų ir kt.)

Į rėmelį dedama nuotrauka, kurios dydis 18x13cm. Paties rėmelio išmatavimai 29.5x21cm.

Kartu su rėmeliu paprastai užsakomos padėkos dovanėlės krikštynų svečiams.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 0 x 210 x 295 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )