Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Iškilaus dekoro krikštadėžė - prisiminimų skrynelė (35x24x15cm)

Iškilaus dekoro krikštadėžė - prisiminimų skrynelė (35x24x15cm)

Kaina / vnt: 37 €

Ištrauka iš scenarijaus. Krikšto mama:

"Sudėkite visus brangiausius sūnelio prisiminimus bei krikšto simbolius į šią krikštadėžę ir saugokite iki kol bus laikas perduoti šią brangią dėžutę."

Paduodama krikštadėžė.

Krikštadėžė tradiciškai įteikiama pradedant šventę. Tai viena iš dovanų nuo krikšto tėvelių, kurioje saugomi svarbiausi krikšto dienos prisiminimai: krikšto žvakė, skraistė, krikštynų knyga bei artimųjų dovanos. Neretai į šią skrynią sugula ir svarbiausi kūdikystės daiktai. Mūsų gaminamos krikštadėžės ypatingos, nes jose ant šonų įsikuria žodžiai, užburiantys laimingą vaikučio gyvenimą: palinkėjimai laimės, meilės, sveikatos, juoko, draugų...

Kiekvienai krikštadėžei kuriamas individualus dekoras. Paveiksliukus galite pasirinkti iš didelės, kelių šimtų gražiausių atrinktų paveikslėlių galerijos. Jums bus pateikti keli dizaino variantai su jūsų pasirinktais paveiksliukais, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Į užsakymo pastabų skiltį įrašykite vaikučio vardą ir šventės datą arba susisiekite su mumis per facebook ar instagram ir mes mielai patarsime dėl užsakymo. Jei norėsite tokio dizaino padidintos krikštadėžės (40x30x21.5cm), nurodykite pastabose.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 15 x 24 x 35 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )