Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jubiliejaus medalis

Jubiliejaus medalis

Kaina / vnt: 8 €

Gyvenimas matuojamas ne tuo, kiek kartų esame įkvėpę oro, bet kiek kartų mums iš nuostabos, susižavėjimo ar ypatingumo buvo tarsi užėmę kvapą.

Personalizuotas jubiliejaus medalis su užrašytu jubiliato vardu ir metais bus miela simboline dovana šventės metu. Užkabinkite jį jubiliatui ar jubiliatei ypatingai, pagerbdami ir parodydami jam/jai dėmesį. Yra skirtingi dizainai vyrui bei moteriai. Medalis įspūdingo dydžio - 12 cm skersmens, kad atkreiptų dėmesį ir parodytų išskirtinumą. Kitoje medalio pusėje yra magnetukas, tad po šventės jį galima bus kabinti ant šaldytuvo ar kito metalinio paviršiaus, kad primintų apie šventę.

Pateikiant užsakymą parašykite jubiliato vardą, šventės datą bei jubiliejaus metus.

Kartu su medaliu galima užsakyti rankų darbo austą juostą, jubiliejaus šventei komplektą "Laimingo gyvenimo receptas" ar jubiliejaus svečių palinkėjimų knygą.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )