Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jubiliejaus rėmelis pinigams dovanoti

Jubiliejaus rėmelis pinigams dovanoti

Kaina / vnt: 23 €

Žydėk kaip visos gėlės žydi, ir būk visad jauna.
Atleisk, jei laimės Tau nepalinkėjau, juk gėlė laiminga būna visada.
Tegul dažnai Tau saulė šypsos, tegul niekad Tau liūdėt neduoda jos šiluma.
Jubiliejaus proga dovanojam meilės saują, kad iš veido Tau nedingtų šypsena.

Jei ieškote, kaip originaliai įteikti piniginę dovaną jubiliejaus proga, o kartu ir pasveikinti jubiliatą, šis atverčiamas rėmelis, kuris užvėrus dureles atrodo kaip dėžutė, puikiai tiks. Komplektą sudaro rėmelis, medalis-magnetukas ir kortelė, kurioje yra vieta pinigams įdėti.

Pateikiant užsakymą parašykite jubiliato vardą ir jubiliejaus metus. Taip pat parašykite šventės datą bei nuo ko bus sveikinimas. Sveikinimo žodžius galite atsiųsti arba pasirinkti iš mūsų pavyzdžių.

Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka. Kartu su rėmeliu galite užsakyti ir jubiliejaus komplektą Laimingo gyvenimo receptas ar Palinkėjimų indą

DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei kortelė nuotraukos vietai su jubiliato foto ir užrašu "šią nuotrauką pakeiskite gražiausia jubiliejaus šventės akimirka". Nuotrauką atsiųskite žemiau nurodytais kontaktais.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )