Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kalėdų pašto namelis - advento kalendorius

Kaina / vnt: 30 €

"Ištrauka iš Kalėdų senelio laiško:

Kaip jau tikriausiai atspėjai, tau rašo pats tikriausias Kalėdų Senelis. Ar labai lauki Kalėdų? Aš jų laukiu be galo, be krašto! Aš, mano mažieji elfai ir Snieguolė šiomis dienomis daug darbuojamės ir ruošiamės susitikimui su pasaulio vaikais. Na o kad ir tu truputį įsivaizduotum visą ruošimąsi, papasakosiu!>>"

Šį Advento kalendorių - namelį sukūrėme išbandžiusios įvairius variantus ir atrinkusios patį patogiausią. Vienas iš svarbiausių privalumų - jis ne tik dekoratyvus ir tikrai papuošia namus Kalėdoms, bet yra ir palyginus nedidelis (26cm x 30 cm), tad pasibaigus šventėms galės sau ramiai laukti kitų spintos lentynoje ;). Dar vienas privalumas - nors kalendorius ir nedidelis, bet jis talpus. Pavyzdžiui, čia tilps buteliukas su vonios putomis, kurios galės būti ne tik kaip dovana, bet ir kaip užduotėlė vaikams - pagaminti snieguotas nykštukų barzdas maudantis vonioje! Kad būtų dar smagiau tikrinti, kokios dovanėlės laukia namelyje, ant jo galite užkabinti spynelę, o raktą atiduoti namelio savininkui ar savininkei ;). Daug idėjų, ką galima sudėti į advento kalendorių bei kokias užduotėles atlikti, rasite straipsnyje apie advento kalendorius

Šis Kalėdinis namelis taip pat naudojamas ir mokyklose bei darželiuose kaip Kalėdinio pašto namelis. Pro skylutę galima įmesti laiškus. Galite visi vienas kitam pagaminti laiškučius su smulkiom dovanėlėm (pavyzdžiui, lipdukais ar saldainiu), o ant voko užrašyti "nekišk nagučių iki Kūčių". Na o Kūčių vakaro metu jūsų lauks pats smagumas, nes galėsite skaityti vienas kito laiškus. Toks žaidimas turi ir edukacinį aspektą - lavinama vaiko kantrybė bei gebėjimas atidėti apdovanojimą, palaukti.

Namelis pakankamai didelis, tad vaikai galės jame apgyvendinti žaisliukus bei naudoti žaidimams. Taip pat puikiai gali būti naudojamas ir kaip taupyklė. Ir žinoma, uždegus LED tipo lemputę viduje ir sklindant šviesai per langučius, tai bus jauki namų interjero dekoracija. 

Patogiai atkeliamas stogas leis įdėti ar išimti norimus daiktus.

Užrašas ant stogo ir dekoro spalvos derinami asmeniškai.

Kartu su nameliu komplektuke yra Gerų darbų kalendorius, kuriuos vaikutis žymi kiekvieną dieną, laiškas nuo Kalėdų senelio, kurį perskaityti rekomenduojama likus savaitei iki Kalėdų bei medinis atvirukas su voku. Jame tušinuku galima įrašyti sveikinimą ir išsiųsti geriausiam draugui ar mylimiems seneliams.

Namelio išmatavimai: pagrindas 26,5x26,5cm, aukštis 30 cm.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 30 x 26 x 26 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )