Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštadėžė - prisiminimų skrynelė (35x24x15cm)

Kaina / vnt: 37 €

"Tegu angelėliai rodo tau kryptį žengiant gyvenimo paslaptingu keliu.

Te nepagaili meilės, šviesos ir saulutės šiltų spindulių.

Tegu lydi tave juokas ir dainos, dienos tebūna pilnos svajonių gražių.

Gyvenk, mažutėli, širdy nešdamas gėrį ir tiesą, te į ją niekada neįlįs abejonių niūrių.

Tegu tavo sieloj drąsa ir tikėjimas randa sau vietą, būki apsuptas tu meilės šeimos ir draugų.

Te Dievulio palaima nušviečia tavo kasdieną, angelėlis te saugo ir eina visada su tavimi kartu."

Krikštadėžė - tai tradicinė krikštynų dovana, kurią krikšto tėveliai įteikia vaikučiui atminimui, kad šioje ypatingoje skrynelėje būtų saugomi svarbiausi krikšto dienos prisiminimai: krikšto žvakė, skraistė, krikštynų knyga bei artimųjų dovanos. Ant skrynelės šonų nutūpia drugeliai su palinkėjimais laimės, sveikatos, draugų, šypsenų - svarbiausių dalykų, kurie lydėtų mažylį gyvenimo keliu.

Kiekvienai krikštadėžei kuriamas individualus dekoras. Paveiksliukus galite pasirinkti iš didelės, kelių šimtų gražiausių atrinktų paveikslėlių galerijos. Jums bus pateikti keli dizaino variantai su jūsų pasirinktais paveiksliukais, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Į užsakymo pastabų skiltį įrašykite vaikučio vardą ir šventės datą arba susisiekite su mumis per facebook ar instagram ir mes mielai patarsime dėl užsakymo.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 15 x 24 x 35 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )