Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštadėžė - prisiminimų skrynelė iš medžio masyvo (35x24x15cm), su užsegimu

Krikštadėžė - prisiminimų skrynelė iš medžio masyvo (35x24x15cm), su užsegimu

Kaina / vnt: 38 €

"Tave Dievulis atnešė lyg angeliuką,

Nukėlė nuo pūkinių debesų,

Mažutį spurdantį žmogiuką,

Didžiuliam džiaugsmui artimų žmonių.

Tegul mėnulis saugo saldų tavo miegą,

O saulė lydi pirmus žingsnelius,

Te žemiškais takais laimingai bėga

Gyvenimas aplenkdamas slenksčius."

Krikštynų skrynelė - su meile išrinkta dovana mylimam krikšto vaikučiui. Ant skrynelės šonų nutūpia drugeliai su palinkėjimais laimės, sveikatos, draugų, šypsenų - svarbiausių dalykų, kurie lydėtų mažylį gyvenimo keliu. Į krikštadėžę suguls gražiausius prisiminimus apie krikštą priminsiantys daiktai (krikšto žvakė, skraistė, krikštynų knyga, kitos mielos dovanėlės vaikučiui), mamos ir krikšto mamos lūpomis pasakojami prisiminimai...

Kiekvienai krikštadėžei kuriamas individualus dekoras. Ypač svarbu, kad turėtumėte geros kokybės, nesumažintą nuotrauką ar kelias vaikučio nuotraukas, iš kurių parinksime tinkamiausią. Jums bus pateikti keli dizaino variantai, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Į užsakymo pastabų skiltį įrašykite vaikučio vardą ir šventės datą arba susisiekite su mumis per facebook ar instagram ir mes mielai patarsime dėl užsakymo.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinute, instagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 15 x 24 x 35 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )