Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštadėžė - prisiminimų skrynelė iš medžio masyvo - padidinta (40x30x22cm)

Krikštadėžė - prisiminimų skrynelė iš medžio masyvo - padidinta (40x30x22cm)

Kaina / vnt: 43 €

"Neskubėk, neskubėki užaugti,

Taip trumpai leista būti šioj žemėj vaiku.

Šokinėk po balas, dūki, siauski,

Pink gėlių vainikus, riški plaukus lėlių.

Į vaikystę jau niekad negrįši,

Todėl bėk ir statyki svajonių pilis,

O sutemus visad išklausyki,

Ką kalbės prieš sapnelį tavoji širdis." 

Medinė, rankų darbo, pagaminta iš medžio masyvo, itin talpi, nes specialiai paaukštinta, skrynelė krikštynoms. Į ją tilps ne tik svarbiausi krikštynų simboliai (krikšto žvakė, skraistė, krikštynų knyga) bei dovanos, bet ir mieli vaikystės prisiminimai. Ant skrynelės šonų nutūpia drugeliai su palinkėjimais laimės, sveikatos, draugų, šypsenų - svarbiausių dalykų, kurie lydėtų mažylį gyvenimo keliu.

Kiekvienai krikštadėžei kuriamas individualus dekoras. Paveiksliukus galite pasirinkti iš didelės, kelių šimtų gražiausių atrinktų paveikslėlių galerijos. Jums bus pateikti keli dizaino variantai su jūsų pasirinktais paveiksliukais, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Į užsakymo pastabų skiltį įrašykite vaikučio vardą ir šventės datą arba susisiekite su mumis per facebook ar instagram ir mes mielai patarsime dėl užsakymo.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinute, instagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 215 x 300 x 400 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )