Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštadėžė - prisiminimų skrynelė su graviruota nuotrauka

Krikštadėžė - prisiminimų skrynelė su graviruota nuotrauka

Kaina / vnt: 42 €

"Kiekvienam gimusiam angelui Dievas užrašo:

Ant delno – laimę,

Ant lūpų palieka Meilę,

Širdy – Tikėjimą,

Akyse – Viltį.

Lai Tave visada globoja mažas angeliukas…"

Ypatinga krikštadėžė - su vaikučio nuotrauka, įkomponuota derančiuose rėmeliuose net bėgant laikui neišbluks ir liks medyje įamžinta vaikystės akimirka. Į taip dekoruotą prisiminimų skrynelę galėsite įdėti saugoti svarbiausius krikšto atributus: krikšto žvakę, skraistę, krikštynų knygą bei artimųjų dovanas. Ant skrynelės šonų nutūpia drugeliai su palinkėjimais laimės, sveikatos, draugų, šypsenų - svarbiausių dalykų, kurie lydėtų mažylį gyvenimo keliu.

Kiekvienai krikštadėžei kuriamas individualus dekoras. Ypač svarbu, kad turėtumėte geros kokybės, nesumažintą nuotrauką ar kelias vaikučio nuotraukas, iš kurių parinksime tinkamiausią. Jums bus pateikti keli dizaino variantai, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Į užsakymo pastabų skiltį įrašykite vaikučio vardą ir šventės datą arba susisiekite su mumis per facebook ar instagram ir mes mielai patarsime dėl užsakymo.

Kaina nurodyta 35x24x15 cm išmatavimų krikštadėžei. Galite rinktis ir kitas krikštadėžes, pvz. ąžuolinę ar paaukštintą. Dėl kainos teiraukitės asmeniškai.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 15 x 24 x 35 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )