Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštatėvių įdarbinimo sutartis

Krikštatėvių įdarbinimo sutartis

Kaina / vnt: 5 €

Mama:
Mieli svečiai, po šių išbandymų nebelieka nei menkiausios abejonės, kad abu krikšto tėveliai puikiai tinka šioms atsakingoms pareigoms, turi tiek tinkamą tam išsilavinimą, tiek ir praktinių įgūdžių. Na o kad viskas oficialu būtų, štai kartu su ..... (vaikučio vardas) paruošėm krikšto tėvelių įdarbinimo sutartį. Pareigos rimtos, legalios ir oficialios. Tad prašom sutartį perskaityti ir pasirašyti. Na o atlyginimą šiltais apkabinimais ir bučinukais ... (vaikučio vardas) garantuoja.
 
Ši linksma krikšto tėvelių įdarbinimo sutartis ne tik paįvairins jūsų šventę, bet ir bus mielu prisiminimu krikšto tėveliams. Sutartis atspausdinta ant storesnio dekoratyvaus popieriaus, įrėminta su medinėmis dekoracijomis, kad būtų kaip tikras raštas.
 
Užsakant šią sutartį, parašykite krikšto tėvelių vardus, vaikučio vardą bei šventės datą. Kartu užsakant įdarbinimo sutartį ir Diplomą krikšto tėveliams, komplektuko kaina 8 Eur. 
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )