Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Diplomas krikšto tėveliams

Diplomas krikšto tėveliams

Kaina / vnt: 5 €

Mama:
Svečiai prisaikdinti, valdžia paskirta, bet reikia ir dar vieną svarbų reikalą sutvarkyti. Turime mūsų tarpe du naujokus, tik šiandien savo darbą pradėjusius. Brangūs krikšto tėveliai, mes su tėčiu .... (vaikučio vardas) vardu dėkojame jums, kad palydėjote mūsų berniuką (mergytę) į pirmąjį jo šventąjį sakramentą, kad sutikote jį globoti ir vesti doros ir tikėjimo keliu. Net neabejojame, kad jūs iš visos širdies, pareigingai ir atsakingai eisite šias pareigas. Na, o kad šiam svarbiam darbui abu esate pasiruošę, įrodo jūsų išsilavinimas. Tad dabar visų svečių akivaizdoje ir noriu pademonstruoti Tarptautinio Krikštatėvių universiteto Diplomą, išduotą gerbiamiems ..... ir ........ Skaitau, kas jame parašyta..."
 
Krikšto tėveliams pagerbti ir padėkoti galite prieš įteikiant simbolinę padėkos dovanėlę, jiems pristatyti humoristinį diplomą. Kad būtų linksmiau, galite surengti ir išbandymą krikšto tėveliams, pavyzdžiui, duoti užsegti pampersus ant lėlytės apsimovus kumštines pirštines. Po išbandymo galite paprašyti krikšto tėvelių pasirašyti įdarbinimo sutartį.
Diplomas yra A4 formato, atspausdintas ant storesnio dekoratyvaus popieriaus.
Užsakant diplomą krikšto tėveliams, parašykite krikšto tėvelių ir vaikučio vardus bei šventės datą. Kartu užsakant diplomą ir įdarbinimo sutartį, komplektuko kaina 8 Eur.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )