Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Padėka krikšto tėvams - super herojų magnetukai atverčiamuose rėmeliuose

Padėka krikšto tėvams - super herojų magnetukai atverčiamuose rėmeliuose

Kaina / vnt: 21 €

"Ištrauka iš scenarijaus. Mama:

Svečiai prisaikdinti, valdžia paskirta, bet reikia ir dar vieną svarbų reikalą sutvarkyti. Turime mūsų tarpe du naujokus, tik šiandien savo darbą pradėjusius. Brangūs krikšto tėveliai, mes su tėčiu sūnaus vardu dėkojame jums, kad palydėjote mūsų berniuką į pirmąjį jo šventąjį sakramentą, kad sutikote jį globoti ir vesti doros ir tikėjimo keliu. Net neabejojame, kad jūs iš visos širdies, pareigingai ir atsakingai eisite šias pareigas. Na o kad viskas teisėta ir teisinga būtų, surašėme jums darbo sutartį, tad prašome ją garsiai perskaityti ir pasirašyti.

Ačiū jums, oficialiai tapusiems krikšto tėveliais. Kad šios ypatingos dienos nepamirštumėte, o ypač kad atmintumėte, kaip stipriai jus myli jūsų krikšto sūnelis, įteikiame jo vardu šią simbolinę dovanėlę..."

Pažvelkime į pasaulį vaiko akimis, kai jis žavisi viskuo, kai jam svarbiausius suaugusiuosius mato tarsi super galių turinčius žmones, į kuriuos nori lygiuotis. Krikšto mama - ji myli labiausiai, ji visad atskuba į pagalbą, ji turi magiškų galių. Ji - stebuklingoji Krikštamotė Fėja. Na o krikšto tėtis - juk jis gali viską, jis pats šauniausias, pats pačiausias. Jis ne šiaip, o SUPER krikšto tėtis, kuris apgins ir nugalės bet ką, net ir po lova pasislėpusius baubukus! Kartais mums, suaugusiesiems, reikia tik truputį priminti, kokių super galių turime ;).

Padėkokite krikšto tėveliams įteikdami originalią simbolišką dovaną. Juk jie buvo pasirinkti SU MEILE! 
 
Ant magnetukų galima užrašyti krikšto tėvelių vardus, šventės datą. Galimi ir kiti viršelio paveiksliukai (pasirinkimus atsiųsime pateikus užsakymą).
 
Magnetukai yra ~10 cm aukščio. Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio.
Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka.
 

Kiti padėkų krikšto tėveliams variantai, kur taip pat gali būti surašyti pasižadėjimai/įsakymai - atverčiami rėmeliai krikšto tėveliams, rėmelis su vieta nuotraukai, pjaustymo lentelė ir kt. 

Kartu su rėmeliu paprastai užsakomos padėkos dovanėlės krikštynų svečiams.
 
DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei kortelė nuotraukos vietai su vaikučio foto ir užrašu "šią nuotrauką pakeiskite gražiausia krikštynų šventės akimirka". Nuotrauką atsiųskite žemiau nurodytais kontaktais.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 
 

Matmenys: 19 x 14 x 3 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )