Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštynų loterija

Kaina / vnt: 0.7 €

Krikšto mama:
Mieli svečiai, kiekvienas žinote tokį posakį, jog patys esame savo laimės kalviais. Tad dabar laimę ir išbandysime. Kviečiu visus sudalyvauti šioje krikštynų loterijoje. Prizai ypač vertingi: nuo prabangios gurmaniškos vakarienės iki kruizinės kelionės. Tad drąsiai dalyvaukite, kiekvienas po bilietėlį traukite, na o aptiktą laimėjimą prašom garsiai perskaityti ir atsiimti kreipiantis į krikšto tėvelį.
 
Šis linksmas svečių žaidimas - loterija gali būti organizuojamas tiek krikšto tėvelių, tiek tėvelių. Galite paruošti po bilietėlį kiekvienam svečiui ir juos padalinti šventės metu arba galite pasiūlyti svečiams įsigyti bilietėlius į krikštuko taupyklę įdedant simbolinį mokestį. Taip pat galite loterijos bilietus panaudoti kaip prizus už kitus žaidimus.
Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, krikštynų datą, kiek loterijos bilietų jums reikės:
  • 9 vnt. 
  • 18 vnt.
  • 27 vnt. ir t.t.
Galite surašyti savo norimus prizus arba pasirinkti iš šio prizų sąrašo.
Loterijos bilietuko dydis 9x7 cm. Loterijos bilietai yra su vienu nutrinamu sluoksniu, po kuriuos slepiasi prizas.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )