Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kvietimas būti krikšto tėveliais - magnetukai atverčiamuose rėmeliuose

Kvietimas būti krikšto tėveliais - magnetukai atverčiamuose rėmeliuose

Kaina / vnt: 21 €

Dievulis man davė vienus tėvelius,

kurie manimi labai rūpinasi ir labai mane myli,

bet jis pažadėjo, kad ateis tokia dienelė,

kai aš turėsiu antrus tėvelius,

kurie ne mažiau manim rūpinsis ir mylės, ir mokys mane pažinti jį - Dievulį.

Prašau Jūsų tapti antraisiais tėveliais, mano krikšto tėveliais.

Ko gero nerastume nei vienų tėvelių, kuriems netiktų pasakymas, jog krikšto tėvelius rinko "SU  MEILE", o ir dažnam krikšto vaikučiui krikšto tėvai atrodo kaip super galių turintys žmonės. Juk jie pildo krikšto vaiko norus, na ir, žinoma, nebara už išdaigas ;). Tad šis kvietimas su subtiliu humoru bei ypatingu dėmesiu parodys, kokie svarbūs yra žmonės, kuriuos kviečiate būti antraisiais savo vaikučio tėveliais.

Kvietimą galėsite kurti jūs: pasirinkti rėmelio dekoracijas (jas atsiųsime pateikus užsakymą), personalizuoti ant magnetukų užrašant krikšto tėvelių vardus bei šventės datą. 

Magnetukai yra ~10 cm aukščio. Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio.
Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka.
 
Kvietimas gali būti tiek bendras abiems krikšto tėveliams, tiek du atskiri kvietimai. Kartu su kvietimais krikšto tėveliams galite pasirūpinti ir kvietimais/magnetukais svečiams
 
DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei kortelė nuotraukos vietai su vaikučio foto ir užrašu "šią nuotrauką pakeiskite gražiausia krikštynų šventės akimirka". Nuotrauką atsiųskite žemiau nurodytais kontaktais.
 
Šiame video galite pasižiūrėti, kaip atrodo kvietimas krikšto tėveliams.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )