Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Norus pildanti auksinė žuvelė

Norus pildanti auksinė žuvelė

Kaina / vnt: 6 €

Ištrauka iš scenarijaus - žodžiai sveikinimams su auksine žuvele:

Štai čia turiu vieną tokią norus pildančią auksinę žuvelę. Ją netrukus jaunavedžiams ir padovanosiu, bet prieš tai jums visiems prasiųsiu, kad balsu ar tyliai žuvelei į ausį norą bei palinkėjimą jaunavedžiams susakytumėte. Juk ši auksinė mūsų jaunavedžių žuvelė stebuklinga ir pildo visus norus bei palinkėjimus, ypač jei šie iš visos širdies pasakyti. Tad prašom kiekvienas palinkėkite jaunavedžiams kažko gražaus, o ši stebuklinga žuvelė jaunajai šeimai išpildys visus palinkėjimus.

(Svečiams ratu siunčiama auksinė žuvelė. Kiekvienas svečias sako palinkėjimą jauniesiems.)

Auksinę žuvelę atiduodu jauniesiems. Ją prilipinkit garbingiausioje namų vietoje – virtuvėje ant šaldytuvo ir kaskart savo norus šnabždėkit. Galit ir garsiau pasakyti, taip, kad jūsų antroji pusė girdėtų. Garantuoju, kad žuvelė stebuklinga ir norai tikrai pildysis. 

Ši auksinė žuvelė - magnetukas bus originalus paįvairinimas tradicinei vestuvių daliai - svečių sveikinimams. Ant žuvelės išgraviruoti jaunųjų vardai bei šventės data primins gražią naujos šeimos pradžios šventę ir draugų bei artimųjų išsakytus sveikinimus bei palinkėjimus.

Paprastai svečių sveikinimai ir tostai organizuojami trečio susėdimo prie stalo metu. Daugiau patarimų, kaip paruošti vestuvių scenarijų, rasite šiame straipsnyje.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )