Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Palinkėjimai krikštynų maišeliams

Palinkėjimai krikštynų maišeliams

Kaina / vnt: 3 €

Ištrauka iš scenarijaus. Kalba krikšto mama:

Mielieji, linkėdami krikštasūniui paties geriausio įteikiame jam simbolines dovanėles, nulemsiančias nuostabų jo gyvenimą. Štai muilas, kurį įteikdami linkime švaraus gyvenimo. Maišelis saldainių, kad gyvenimas būtų saldus. Maišelis kruopų – teužburia jis, jog krikštasūnio kasdiena soti būtų. Pinigėlis tenulems turtus. Na o rožės žiedelis bus ženklas, jog kiekviena ateinanti diena džiugi ir graži bus, meilės spalvom nutvieksta.

 

Paduodamos simbolinės dovanėlės.

Viena iš krikštynų tradicijų - tai simbolinių dovanėlių, nulemsiančių laimingą vaikučio gyvenimą, įteikimas. Jas paprastai įteikia krikšto tėveliai arba išlydint vaikutį iš namu, arba jau prie stalo šventės metu. Šios dovanėlės dedamos į krikštadėžę. Jei dovanėles planuojate įteikti išlydint iš namų, kartu galite įteikti ir šermukšnio šakelę, kad vaikučio nenužiūrėtų pikta akis. Senovės lietuvių buvo tikėta, kad šermukšnis turi magiškų galių ir apsaugo nuo piktųjų dvasių.

Rinkinuką sudaro 5 pakabinami užrašai ir raišteliai:

  • Muilas - švariam gyvenimui
  • Saldainiai - saldžiam gyvenimui
  • Pinigėlis - turtingam gyvenimui
  • Kruopos - sočiam gyvenimui
  • Rožė - mylimam gyvenimui

Užrašo lentelės dydis 6x3 cm. Galima užsakyti papildomų užrašų. Papildomo užrašo kaina 0.5 Eur/vnt.

Kitas variantas, naudojamas šiai scenarijaus daliai - Pilna laimės skrynelė, kurioje sudedamos simbolinės dovanėlės. Vėliau šią skrynutę galima naudoti kaip arbatos dėžutę.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )