Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pastatomi fotorėmeliai

Pastatomi fotorėmeliai

Kaina / vnt: 34 €

Seneliai, būkit jūra gerumo, 
Švelnumo ir meilės, 
Kur galėčiau plukdyti laivus. 
Jūsų pasakų skliautais vaikystę nuvedus 
Aš užaugsiu protingu,laimingu žmogum. 
Būkit jūra bekrašte,išliejusi meilę 
Kur galėčiau braidyti dažnai, 
Ir išgirskit krykštaujant vaikišką laimę- 
Būkit man,...............(anūko vardas), artimiausiais draugais! 

Ko gero nerasite pasaulyje nei vieno senelio ar močiutės, kuris nenorėtų pasidėti savo anūkėlių nuotraukų garbingiausioje vietoje, kad galėtų parodyti savo draugams, kad galėtų anūkais pasididžiuoti bei apie juos pasakoti kitiems :) . Tad galite net neabejoti, kad rėmeliai pradžiugins bei maloniai nustebins senelius. Juose gali būti nuotraukos visiems anūkėliams arba vienos šeimos tėvelių ir vaikučių/krikštijamo vaikučio. Jei šią dovaną svarstote įteikti krikštynų šventės metu, tam puikiai tiks momentas po senelių išbandymų. Tradiciškai krikšto tėveliai patikrina senelių tinkamumą naujoms pareigoms, o tada skaitomi senelių pasižadėjimai bei įteikiamos simbolinės dovanos. Kitos mūsų klientų mėgiamos dovanos seneliams "Plaktukas ir mentelė dėžutėse su pasižadėjimais", gimimo dienos metrikas su padėka ar praktiškosios pjaustymo lentelės bei padėklai su pasižadėjimais.

Rėmelis - stovelis, gali būti skirtas trims ar keturioms nuotraukoms, kurių dydžiai 10x15cm. Mažesnio formato nuotraukų rėmeliai gali būti iki 8 nuotraukų. Tekstą ties kiekviena nuotrauka bei bendrą visam rėmeliui užrašą gaminame pagal jūsų norus. Rėmelis gali būti tiek pastatomas, tiek pakabinamas. Į jį įsikiša nuotraukos, kurias lengvai galima pakeisti kitomis, tiesiog ištraukiant senąją ir įdedant naują.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Matmenys: 30 x 0 x 45 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )