Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pastatomi staliukų numeriai

Pastatomi staliukų numeriai

Kaina / vnt: 3 €

Svečius sodinant prie atskirų staliukų, kad svečiai lengvai rastų savo sėdėjimo vietą, patogu juos sodinti prie sužymėtų staliukų. Dažnai jaunieji tam renkasi pastatomus stalų numeriukus. Mediniai dekoratyvūs staliukų numeriai net 16 cm aukščio, tad bus puikiai matomi. Tokio dizaino skaičius galima lengvai papildomai dekoruoti gėlėmis ar kt. papuošimais.

Kartu su stalo numeriukais rekomenduojame derinti medines vardų korteles bei svečių susodinimo planą. Jei ieškote originalaus sprendimo, kaip pažymėti šventės staliukus, susisiekite su mumis. Stalus galima žymėti ne tik skaičiais, bet ir aplankytų šalių, mėgstamiausių miestų ar kitais jauniesiems svarbiais pavadinimais ar simboliais. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )