Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Prabangi ąžuolinė krikštadėžė (35x24x19cm)

Prabangi ąžuolinė krikštadėžė (35x24x19cm)

Kaina / vnt: 43 €

"Tegul angelas sargas visada lydės tave gyvenimo kelionėj.

Te apgaubs jis švelnia savo meile ir dangiška šviesa.

Ir gyvenime tavam tegul netrūksta niekad juoko, te širdis dainuoja.

Tegul nutrūkgalviškos, pašėlusios svajonės lydi tavo dieną.

Įkvepia tave kelionėms, nuotykiams naujiems.

Ir tegul niekad netrūks tau sieloje gerumo, atjautos kitam.

Širdyje tavoj tegu drąsa ir teisingumo jausmas būna.

Būki apsuptas artimųjų meilės.

Visada žinok, kad tava tvirtybė kyla iš tavos šeimos.

O svarbiausia, jausk, tikėk ir niekada neabejok tiesa svarbiausia:

"esi mylimas iki mėnulio ir net dar daugiau - už jo"."

Klasika, niekada neišeinanti iš mados - tai prabangūs ąžuoliniai gaminiai. Ąžuolas nuo seno užėmė ypatingą vietą lietuvių kultūroje, tad iš šio mūsų tautiečiams tokio svarbaus medžio pagaminta krikštadėžė bus vertinga simbolinė dovana, kurioje saugosite svarbiausius krikšto atributus: krikšto žvakę, skraistę, krikštynų knygą bei artimųjų dovanas. Ant skrynelės šonų nutūpia drugeliai su palinkėjimais laimės, sveikatos, draugų, šypsenų - svarbiausių dalykų, kurie lydėtų mažylį gyvenimo keliu.

Kiekvienai krikštadėžei kuriamas individualus dekoras. Paveiksliukus galite pasirinkti iš didelės, kelių šimtų gražiausių atrinktų paveikslėlių galerijos. Jums bus pateikti keli dizaino variantai su jūsų pasirinktais paveiksliukais, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Į užsakymo pastabų skiltį įrašykite vaikučio vardą ir šventės datą arba susisiekite su mumis per facebook ar instagram ir mes mielai patarsime dėl užsakymo.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 19 x 24 x 35 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )