Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Rėmelis smėlio ceremonijai - pakabinamas

Rėmelis smėlio ceremonijai - pakabinamas

Kaina / vnt: 38 €

"Mielieji jaunieji, šiandien jūs užtvirtinote savo nuoširdžią meilę apsikeisdami vestuviniais žiedais bei įsipareigodami vienas kitam visam likusiam gyvenimui.

Čia ši sąjunga bus simboliškai atkartota pilant smėlį iš dviejų atskirų indų, vienas kurių įkūnija nuotakos gyvenimą nuo gimimo iki dabar, kitas jaunojo, į bendrą trečią indą, reiškiantį jūsų gyvenimą kartu.

.... (jaunosios vardas), viskas kuo buvai, kuo esi ir kuo būsi tegu susijungia su viskuo, kuo tu ..... (jaunojo vardas) buvai, kuo esi ir kuo būsi.

Kaip šios mažos smėlio smiltelės, kartą sumaišytos, nebegali būti sugrąžintos į atskirus indus, taip tegu susilieja ir jūsų gyvenimai, sudarydami tvirtą ir nesugriaunamą santuoką."

Santuokos ceremonijos atkartojimas ir meilės vienas kitam pažadas artimiausių žmonių akivaizdoje - graži alternatyva, kurią galima įgyvendinti smėlio bėrimo ceremonijos metu. Pirmo susėdimo prie stalo metu ar dar prieš visiems susirenkant šventės salėje, pakvieskite jaunuosius prie atskiro stalelio jaukiai ceremonijai, o ją pristatykite šiais žodžiais. Po smėlio bėrimo ceremonijos jaunieji palydimi į šokių aikštelę pirmo vestuvinio valso.

Komplektą sudaro: baltos spalvos rėmelis ir keturių spalvų smėlis po 500 g (jo pakanka užpildyti rėmelį).

Išoriniai rėmelio matmenys: 23.5 x 33 x 3cm

Nuotraukos dydis: 9 x 13 cm. Rėmelis smėlio ceremonijai turi specialią ertmę nuotraukai lengvai įdėti.

Rėmelis yra pakabinamas.

SVARBU: Pateikiant užsakymą pastabose nurodykite šventės datą.
 

Jei nuspręsite smėlio raštą supilti ne iki viršaus, likusį raštą galės kurti nauji šeimos nariai - jaunųjų vaikučiai. Taip pat galima tęsti smėlio rašto kūrimą per svarbiausias šeimos sukaktis, pavyzdžiui, sidabrines, auksines vestuves.

Papildomas smėlio maišelis kainuoja 3 Eur. Vardų, vestuvių datos graviravimas 4 Eur.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 330 x 235 x 30 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )