Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Smėlio ceremonijos komplektas su vieta nuotraukoms

Smėlio ceremonijos komplektas su vieta nuotraukoms

Kaina / vnt: 51 €

"Tegu jūsų meilė būna amžina kaip niekada nesibaigiančios bangos, nepaliaujamai kylančios iš jūros gelmių.

Taip, kaip žemės vandenys nenuilsdami skalauja viso pasaulio kraštus, tegu jūsų meilė būna siūbuojančia jūra tarp jūsų sielų krantų.

Taip kaip neišauš nei vienas rytas be vandenyno bangavimo, te nebūna dienos be jūsų meilės vienas kitam.

Visai neseniai jūs užtvirtinot savo jausmus apsikeisdami priesaika ir vestuviniais žiedais.

Čia šią gražią sąjungą mes atkartosime sujungdami smėlį iš dviejų indų į vieną ir sukurdami naujos šeimos smėlio piešinį."

Vienas gražiausių šventės akcentų - smėlio bėrimo ceremonija, atkartojanti dviejų mylimųjų meilės pažadus vienas kitam. Jos metu vizualiai galite matyti alegoriją tarp smėlio ir dviejų gyvenimų suliejimo į vieną naują visumą. Ši graži ceremonija paprastai atliekama prie nedidelio atskiro staliuko pakvietus jaunuosius. Galimi įvairūs ceremonijos žodžių variantai, pavyzdžius kurių galite peržvelgti skyrelyje Žodžiai smėlio ceremonijai. Po smėlio bėrimo ceremonijos, jei šią planuojate organizuoti pirmo susėdimo prie stalo metu, patogu jaunuosius pakviesti pirmąjam vestuviniam valsui.

Šis smėlio ceremonijai skirtas rėmelis yra iš keturių pusių, besisukantis. Trys dėžutės pusės skirtos įdėti nuotraukoms ar pageidaujamam tekstui (10 x 15 cm), o ketvirtojoje sienelėje yra matoma supilto spalvoto smėlio kompozicija. Dėžutės viršus atsidaro ir per jį supilamas kelių spalvų smėlis. Dėžutė yra ant nedidelio pakilimo ir sukasi ratu aplink savo ašį. Esant pageidavimui už papildomą mokestį ant stiklo gali būti graviruojamas norimas tekstas, vardai, inicialai, vestuvių data ar kt. 

Komplektą sudaro: baltos spalvos besisukantis rėmelis, kurio išmatavimai 20.5 x 15 x 15 cm ir dviejų spalvų smėlis po 0,5k.  

Pilnam užpildymui smėliu užtenka dviejų maišelių arba mažiau.

SVARBU: Pateikiant užsakymą pastabose nurodykite šventės datą.
 

Jei nuspręsite smėlio raštą supilti ne iki viršaus, likusį raštą galės kurti nauji šeimos nariai - jaunųjų vaikučiai. Taip pat galima tęsti smėlio rašto kūrimą per svarbiausias šeimos sukaktis, pavyzdžiui, sidabrines, auksines vestuves.

Papildomas smėlio maišelis kainuoja 3 Eur. Vardų, vestuvių datos graviravimas 4 Eur.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 205 x 150 x 150 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )