Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vestuvių dienos kalendoriaus lapelis - magnetukas

Vestuvių dienos kalendoriaus lapelis - magnetukas

Kaina / vnt: 10 €

Liudininkas:

Na o aš turiu smulkmenėlę jaunikiui. Kaip vyras vyrui įteikiu (paduodamas įrėmintas kalendoriaus lapelis). Pasidėk matomiausioje vietoje, kad šios datos, šiukštu, nepamirštum ir bent jau gėlių tą dieną žmonai įteiktum. Taip išvengsi savo antrosios pusės pykčio, o laiminga žmona visada vyrui į gera. Iš patirties sakau.

Individualaus dizaino vestuvių dienos kalendorinis lapelis - tai gražus prisiminimas apie prabėgusią šventę. Paprastai šis lapelis įteikiamas po santuokos ceremonijos (pavyzdžiui, išėjus iš bažnyčios), kaip šmaikšti dovana nuo liudininko jaunikiui. Kalendoriaus lapelis yra kartu ir magnetukas, tad jį bus galima laikyti matomiausioje vietoje - ant šaldytuvo. Patartina kabinti vyro akių lygyje :).

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų vardus, galite parašyti ir būsimą šeimos pavardę, santuokos datą.

Magnetukas yra įprastinio kalendoriaus lapelio dydžio (10 x 14 cm).

Detalesnei informacijai apie santuoką įamžinti rekomenduojame užsakyti vestuvių metų paveikslą su vieta jaunųjų nuotraukai arba vestuvių dienos metrikus.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 12 x 10 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )