Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Ažūrinė palinkėjimų knyga A4 formato (horizontali)

Ažūrinė palinkėjimų knyga A4 formato (horizontali)

Kaina / vnt: 35 €

Kaip smagu praėjus šventei atsiversti knygą, peržiūrėti užfiksuotas akimirkas bei įamžintus brangiausių žmonių žodžius. Tai gali būti tiesiog palinkėjimas. Tačiau galima įtraukti ir keletą šmaikščių ar rimtesnių klausimų. Gal besilaukiant vaikelio būtent ši knyga taps įkvėpimu renkantis vardą (tereikia į anketą įtraukti klausimą, kad svečiai surašytų jiems gražiausius vardus ;)). O gal kartu su vyru svarstysite, kaip paminėti jūsų vestuvių sukaktuves? Atsiverskite svečių knygą ir peržvelkite surašytas idėjas (žinoma, jei norėsite įtraukti tokį klausimą :)).

Svečių palinkėjimų knyga:

  • individualaus dizaino, atspindinčio Jūsų norus, pomėgius bei asmenybes, mediniu viršeliu.
  • A4 formato (horizontali).
  • vidinis lapas - švelnaus flico.
  • Knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę.
  • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa (turime platų anketinių klausimų pasirinkimą, galimi variantai ne tik lietuvių kalba), gali būti numatytos vietos nuotraukai įklijuoti.

Užsisakius šį palinkėjimų albumą, daugiau idėjų, ką albume galima individualizuoti ir pritaikyti būtent jūsų šventei, pasiūlysime asmeniškai.

Į nurodytą kainą įeina palinkėjimų knygos viršelis, dekoruota dėžutė, 2 įvadiniai lapai ir 20 knygos lapų su pasirinkta spauda. Jei lapų reikia daugiau, galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.45 eur (be spaudos 0,3 eur)

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina 2eur). 

Papildomai į knygą galime pridėti šiuos lapus: 

(a) Laiko kapsulės lapas - koks buvo pasaulis jūsų vestuvių metais: svarbiausios kainos, gyventojų skaičius, įvykiai, filmai ir t.t. (kaina 0,45eur), 

(b) Vestuvių dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapiu) (kaina 1eur.) 

(c) "Mūsų meilės istorija" - speciali anketa jauniesiems su vieta nuotraukai, kurią pildote abu kartu apie vienas kitą, bendras svajones ir kt. (kaina 0,45eur)

(d) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią supildote kartu, įdedate į voką ir šį užklijuojate. Atplėšti galite pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, jūsų norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (1.2 Eur)

(e) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Šią supildote ir užklijuojate voke. Atplėšite gimus pirmam vaikeliui. Anketoje jums gražiausi vaikučių vardai, jūsų įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama būtumėte, gražiausi dalykai, kuriuos norėsite parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 1.2 Eur)

(f) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Ją supildote ir dedate į voką. Atplėšite dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jūsų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 1.2 Eur)

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 297 x 220 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )