Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Balta krikštadėžė medis ir aksomas (40x30x22cm)

Balta krikštadėžė medis ir aksomas (40x30x22cm)

Kaina / vnt: 50 €

Krikštadėžę paprastai dovanoja vaikučiui krikšto tėveliai, bet ja gali pasirūpinti ir patys tėveliai. Joje saugomi svarbiausi krikšto dienos prisiminimai: krikšto žvakė, skraistė, krikštynų knyga bei artimųjų dovanos. Šio dizaino krikštadėžė puikiai dera su tokio paties dekoro krikštynų knyga aksomo viršeliu.

Krikštadėžės virus dekoruojamas vaikučio vardu, krikštynų data ir pasirinktu paveiksliuku. Vidiniame dangtelyje gali būti graviruojamas sveikinimas vaikučiui arba metrikų informacija. Krikštadėžės dekoras derinamas individualiai pagal jūsų norus.

Krikštadėžės išmatavimai 40x30x22cm. Galima užsakyti ir mažesnę (35x24x15cm) tokio dizaino krikštadėžę. Taip pat galima pasirinkti ir kitas spalvas.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 40 x 30 x 22 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )