Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštynų palinkėjimų knyga aksomo viršeliu

Kaina / vnt: 38 €

Linkiu tau šių dalykų:

Juoko, kuris bučiuotų tau lūpas;

Grožio, kurį matytų tavo akys;

Saulėlydžių, kurie sušildytų tavo širdį;

Vaivorykščių, kurios pasirodytų iškart po debesų;

Šypsenų, kai liūdesys aplankys;

Apkabinimų, kai siela bus prislėgta;

Paguodos sunkiomis dienomis;

Tikėjimo, kad neprarastum vilties;

Tikrumo, kai abejonės užklups;

Kantrybės priimant tiesą;

Drąsos pažinti save

Ir, žinoma, Meilės, užpildančios visą tave.

P.s. nepamirškite užsakyti derančios krikštadėžės ir sutaupykite užsakant komplektą.

Ko gero viena iš brangiausių ir vertingiausių dovanų vaikučiui, kurioje sugula gražiausios šventės akimirkos, artimųjų meilės kupini žodžiai, šmaikštūs papokštavimai bei ateities pranašavimai ir sukuria nepakartojamą Krikštynų Pasaką - tai palinkėjimų knyga. 

Krikštynų knyga yra A4 formato. Jos viršelis kuriamas individualiai. Knyga segama žiedais, tad esant norui, ją galima papildyti naujais lapais. Spaudai naudojami lapai storesni, dekoratyvūs, su blizgiu dekoro elementu. Į knygutės kainą įskaičiuotos 10 anketų svečiams, krikštynų lapas (krikšto data, vieta, vardas, informacija apie šventąjį), metrikų informacijos lapas (vaikučio vardas, tėvelių, brolių/sesių vardai, gimimo informacija, vardo reikšmė, ką moka, ką mėgsta vaikutis), laiko kapsulės lapas (lapas apie šių metų svarbiausius įvykius, pagrindinių produktų kainas, filmus, muziką, TV laidas, t.y. koks buvo pasaulis, kai buvo krikštyjamas vaikutis) bei lapas su vieta bendrai nuotraukai (13 x 18 cm).  Papildomos svečio anketos kaina 0.50 Eur/vnt. Galima rinktis iš  keleto anketinių klausimų variantų. Taip pat galima įsegti papildomų tuščių lapų (kaina 0.35 Eur/vnt.). 

Kaip atrodo mūsų gaminami krikštynų palinkėjimų albumai, galite pasižiūrėti šiame video.

Papildomai galime įsegti šiuos lapus su spauda:

(a)  žaidimas "baltas lapas" - gimęs kūdikis yra švarus lyg lapas, o gyvenant įgauna charakterį, sužino ir išmoksta naujų dalykų. Svečiai supildo charakterio savybes, gebėjimus ir kitus apibūdinimus, ko linki vaikučiui, kad toks būtų užaugęs (0.50 Eur).

(b) lapas "močiučių išbandymas" - žaidžiamas žaidimas močiučių patikrinimui, kai kiekviena močiutė turi paeiliui sakyti po meilų žodelį, kokiu vadina anūkėlį. Krikšto mama atskiruose stulpeliuose rašo šiuos apibūdinimus, kad liktų vaikučiui atminimui. Po išbandymo močiutės apdovanojamos simbolinėmis dovanėlėmis, skaitomi jų pasižadėjimai. (1 Eur - bendras lapas abiems močiutėms)

(c) lapas "senelio išbandymas" - žaidžiamas žaidimas, kai senelis turi per tam tikrą laiką pagaminti žaisliuką anūkui. Žaisliuko gamybai gauna tualetinio popieriaus rulonėlį ir krikšto tėtį. Jei yra du seneliai, kitas gauna tėtį ir tualetinio popieriaus rulonėlį. Į lapą klijuojama padaryto "žaisliuko" nuotrauka, galima užrašyti, ką senelis aiškina, kaip reikia su žaisliuku žaisti (1 Eur - jei du seneliai, reikalingi 2vnt. tokių lapų, kaina 2 Eur)

(d) lapas "laiškai nuo tėvelių" - specialus lapas, skirtas vokui bei du dekoratyvaus laiškinio popieriaus lapai, kuriuos užpildo tėveliai ir įdeda į voką. Jį galima užklijuoti ir nurodyti, kokia proga/po kiek metų vaikutis gali atsidaryti ir perskaityti (2 Eur).

(e) lapas "laiškai nuo krikšto tėvelių" - specialus lapas su palinkėjimu ir vieta vokui bei du dekoratyvaus laiškinio popieriaus lapai, kuriuos užpildo krikšto tėveliai ir įdeda į voką. Galima užklijuoti bei ant voko nurodyti, kada jį reiktų atplėšti (2 Eur). Papildomai yra galimybė užsakyti tokius lapus "laiškai nuo senelių" bei "laiškai nuo brolių/sesių".

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, krikštynų datą. Anketų pavyzdžius, viršelio spalvas bei paveiksliukų pasirinkimus atsiųsime pateikus užsakymą. Anketoms su vieta nuotraukai parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
  • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 10 cm x 15 cm

Kartu su krikštynų knyga galima įsigyti ir personalizuotą medinę dėžutę knygai įdėti. Dėžutės viršelio dizainas būtų derinamas individualiai. Tokioje dėžutėje patogu laikyti knygą bei gautus krikštynų sveikinimus, atvirutes. Dėžutės kaina 14 Eur.

Kiti krikštynų knygutės variantai: krikštynų knyga su tuščiais lapaiskrikštynų knyga su individualia spauda (lapai krikšto, metrikų informacijai, individualios anketos, vietos nuotraukoms su svarbiausiais šeimos nariais ir kt.), krikštynų knyga su anketomis svečiams

Knygos matmenys: 30 cm x 21 cm

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 0 x 21 x 30 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )