Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštynų knyga dėžutėje (tušti lapai)

Krikštynų knyga dėžutėje (tušti lapai)

Kaina / vnt: 21 €

Tavo ateitis nėra priešais tave, ji glūdi giliai tavyje.
Gyvenime nėra svarbiausia atrasti save. Gyvenimas - tai savęs kūrimas.
Kai jis tampa pašėlęs it Amerikietiški kalneliai, sėsk pačioje pradžioje, iškelt rankas aukštyn į orą ir mėgaukis važiavimu karusele.
Pakilk keldama kitus.
Kai gyvenimas tampa per daug keistas ir išprotėjęs, padaryk kažką normalaus.
O jei gyvenimas per daug įprastas ir normalus, iškrėsk kažką linksmo ir kvailo.
Visada būk malonus.
Gyvenimas dažnai yra apie tai, kaip tau pavyksta įgyvendinti planą B.
Lavink gebėjimą klausytis.
Žaisk, nesvarbu, kiek tau metų.
Matyk džiaugsmą visuose pasirinkimuose, kuriuos tu darysi.
Atmink, pabaigoje visada laimi gėris.

Sakoma, kad gimęs kūdikis yra švarus lyg baltas lapas. Gyvenant jis įgauna charakterio atspalvių, sužino ir išmoksta naujų dalykų. Krikštynų knyga, kol kas tuščiais lapais, gali būti tarsi simbolis dar visai mažučio žmogučio. Pakvieskite svečius šventės metu šią knygą užpildyti gražiausiais palinkėjimais, įamžinkite joje svarbiausias, mieliausias šventės akimirkas, kad ji saugotų brangius prisiminimus, kad užburtų laimingą vaikučio ateitį...

Krikštynų knygutė yra patogaus A5 formato  (kaip pusė A4 lapo), papuošta angelo sargo simboliu - figūrėle, saugoma derančioje dekoratyvioje medinėje dėžutėje. Krikštynų knygos viršelis kuriamas individualiai su jūsų pasirinktais paveiksliukais (pateikus užsakymą atsiųsime nuorodas į kelių šimtų gražiausių atrinktų paveiksliukų galerijas). Knyga segama žiedais, tad esant norui, ją galima papildyti naujais lapais. Spaudai naudojami lapai storesni, dekoratyvūs, su blizgiu dekoro elementu. Į knygutės kainą įskaičiuota 15 tuščių lapų.  Papildomo tuščio lapo kaina 0.15 Eur/vnt.. 

Papildomai galime įsegti šiuos lapus su spauda:

(a) krikštynų lapas (krikšto data, vieta, vardas, informacija apie šventąjį) (1 Eur.)

(b) metrikų informacijos lapas (vaikučio vardas, tėvelių, brolių/sesių vardai, gimimo informacija, vardo reikšmė, ką moka, ką mėgsta vaikutis) (1 Eur.)

(c) laiko kapsulės lapas (lapas apie šių metų svarbiausius įvykius, pagrindinių produktų kainas, filmus, muziką, TV laidas, t.y. koks buvo pasaulis, kai buvo krikštyjamas vaikutis) (1 Eur)

(d) žaidimas "baltas lapas" - gimęs kūdikis yra švarus lyg lapas, o gyvenant įgauna charakterį, sužino ir išmoksta naujų dalykų. Svečiai supildo charakterio savybes, gebėjimus ir kitus apibūdinimus, ko linki vaikučiui, kad toks būtų užaugęs (0.35 Eur).

(e) lapas "močiučių išbandymas" - žaidžiamas žaidimas močiučių patikrinimui, kai kiekviena močiutė turi paeiliui sakyti po meilų žodelį, kokiu vadina anūkėlį. Krikšto mama atskiruose stulpeliuose rašo šiuos apibūdinimus, kad liktų vaikučiui atminimui. Po išbandymo močiutės apdovanojamos simbolinėmis dovanėlėmis, skaitomi jų pasižadėjimai. (0.35 Eur - bendras lapas abiems močiutėms)

(f) lapas "senelio išbandymas" - žaidžiamas žaidimas, kai senelis turi per tam tikrą laiką pagaminti žaisliuką anūkui. Žaisliuko gamybai gauna tualetinio popieriaus rulonėlį ir krikšto tėtį. Jei yra du seneliai, kitas gauna tėtį ir tualetinio popieriaus rulonėlį. Į lapą klijuojama padaryto "žaisliuko" nuotrauka, galima užrašyti, ką senelis aiškina, kaip reikia su žaisliuku žaisti (0.35 Eur - jei du seneliai, reikalingi 2vnt. tokių lapų, kaina 0,7 Eur)

Kiti krikštynų knygutės variantai: krikštynų knyga su anketomis svečiamskrikštynų knyga su individualia spauda (lapai krikšto, metrikų informacijai, individualios anketos, vietos nuotraukoms su svarbiausiais šeimos nariais ir kt.).

Dėžutės matmenys: 16.5 x 26 x 6 cm.

Knygos matmenys: 14.8 x 21 cm

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 60 x 165 x 260 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )