Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Aksominė krikštynų palinkėjimų knyga su individualiomis anketomis

Aksominė krikštynų palinkėjimų knyga su individualiomis anketomis

Kaina / vnt: 40 €

Tegul angelas sargas visada lydės tave gyvenimo kelionėj.
Te apgaubs jis švelnia savo meile ir dangiška šviesa.
Ir gyvenime tavam tegul netrūksta niekad juoko, te širdis dainuoja.
Tegul nutrūk
tgalviškos, pašėlusios svajonės lydi tavo dieną.
Įkvepia tave kelionėms, nuotykiams naujiems.
Ir tegul niekad netrūks tau sieloje gerumo, atjautos kitam.
Širdyje tavoj tegu drąsa ir teisingumo jausmas būna.
Būki apsupta
s artimųjų meilės.
Visada žinok, kad tava tvirtybė kyla iš tavos šeimos.
O svarbiausia, jausk, tikėk ir niekada neabejok tiesa svarbiausia:
"esi mylima
s iki mėnulio ir net dar daugiau - už jo".

Viena vertingiausių dovanų vaikučiui - krikštynų knyga, kuri liks gražiu prisiminimu ne tik apie krikštynų šventę, bet ir apie brangias vaikystės akimirkas. Čia saugomi gražiausi šventės momentai, artimųjų meilės kupini žodžiai, šmaikštūs papokštavimai bei ateities pranašavimai ir sukuria nepakartojamą Krikštynų Pasaką. 

Krikštynų knyga yra A4 formato. Viršelio paveiksliuką galėsite pasirinkti iš mūsų galerijos. Knyga segama žiedais, tad ateityje ją galima papildyti naujais lapais. Spaudai naudojami lapai storesni, dekoratyvūs, su blizgiu dekoro elementu.  Į knygos kainą įskaičiuotos individualios anketos tėveliams, seneliams ir krikšto tėveliams (A4 formato, įsideda į kišenėlę). Jose įtraukti pasižadėjimai, parašyti pagal jūsų artimųjų pomėgius (užsakant knygutę galim atsiųsti anketos pavyzdį). Taip pat įsegamos 10 anketų svečiams (galima pasirinkti jums labiausiai patinkantį klausimų variantą), krikštynų lapas (krikšto data, vieta, vardas, informacija apie šventąjį), metrikų informacijos lapas (vaikučio vardas, tėvelių, brolių/sesių vardai, gimimo informacija, vardo reikšmė, ką moka, ką mėgsta vaikutis), laiko kapsulės lapas (lapas apie šių metų svarbiausius įvykius, pagrindinių produktų kainas, filmus, muziką, TV laidas, t.y. koks buvo pasaulis, kai buvo krikštyjamas vaikutis) bei lapas su vieta bendrai nuotraukai (13 x 18 cm).  Papildomos svečio anketos kaina 0.50 Eur/vnt. čTaip pat galima įsegti papildomų tuščių lapų (kaina 0.35 Eur/vnt.). 

Kaip atrodo mūsų gaminamos krikštynų knygos taip pat galite pasižiūrėti šiame video.

Papildomai galime įsegti šiuos lapus su spauda:

(a)  žaidimas "baltas lapas" - gimęs kūdikis yra švarus lyg lapas, o gyvenant įgauna charakterį, sužino ir išmoksta naujų dalykų. Svečiai supildo charakterio savybes, gebėjimus ir kitus apibūdinimus, ko linki vaikučiui, kad toks būtų užaugęs (0.50 Eur).

(b) lapas "močiučių išbandymas" - žaidžiamas žaidimas močiučių patikrinimui, kai kiekviena močiutė turi paeiliui sakyti po meilų žodelį, kokiu vadina anūkėlį. Krikšto mama atskiruose stulpeliuose rašo šiuos apibūdinimus, kad liktų vaikučiui atminimui. Po išbandymo močiutės apdovanojamos simbolinėmis dovanėlėmis, skaitomi jų pasižadėjimai. (1 Eur - bendras lapas abiems močiutėms).

(c) lapas "senelio išbandymas" - žaidžiamas žaidimas, kai senelis turi per tam tikrą laiką pagaminti žaisliuką anūkui. Žaisliuko gamybai gauna tualetinio popieriaus rulonėlį ir krikšto tėtį. Jei yra du seneliai, kitas gauna tėtį ir tualetinio popieriaus rulonėlį. Į lapą klijuojama padaryto "žaisliuko" nuotrauka, galima užrašyti, ką senelis aiškina, kaip reikia su žaisliuku žaisti (1 Eur - jei du seneliai, reikalingi 2vnt. tokių lapų, kaina 2 Eur).

(d) lapas "laiškai nuo tėvelių" - specialus lapas, skirtas vokui bei du dekoratyvaus laiškinio popieriaus lapai, kuriuos užpildo tėveliai ir įdeda į voką. Jį galima užklijuoti ir nurodyti, kokia proga/po kiek metų vaikutis gali atsidaryti ir perskaityti (2 Eur).

(e) lapas "laiškai nuo krikšto tėvelių" - specialus lapas su palinkėjimu ir vieta vokui bei du dekoratyvaus laiškinio popieriaus lapai, kuriuos užpildo krikšto tėveliai ir įdeda į voką. Galima užklijuoti bei ant voko nurodyti, kada jį reiktų atplėšti (2 Eur). Papildomai yra galimybė užsakyti tokius lapus "laiškai nuo senelių" bei "laiškai nuo brolių/sesių".

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, krikštynų datą. Anketų pavyzdžius, viršelio spalvas bei paveiksliukų pasirinkimus atsiųsime pateikus užsakymą. Anketoms su vieta nuotraukai parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
  • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 10 cm x 15 cm

Kartu su krikštynų knyga galima įsigyti ir personalizuotą medinę dėžutę knygai įdėti. Dėžutės viršelio dizainas būtų derinamas individualiai. Tokioje dėžutėje patogu laikyti knygą bei gautus krikštynų sveikinimus, atvirutes. Dėžutės kaina 14 Eur.

Kiti krikštynų knygutės variantai: krikštynų knyga su tuščiais lapaiskrikštynų knyga su individualia spauda (lapai krikšto, metrikų informacijai, individualios anketos, vietos nuotraukoms su svarbiausiais šeimos nariais ir kt.), krikštynų knyga su anketomis svečiams (mediniu viršeliu), krikštynų knyga aksominiu viršeliu

Knygos matmenys: 30 cm x 21 cm

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 30 x 21 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )